Şeyma Subaşı kendisini eleştiren Cüneyt Özdemir gibi gazetecilere cevap verdi!

Şeyma Subaşı çıkardığı Sadece Şeyma kitabını eleştiren Cüneyt Özdemir gibi gazetecileri, köşe yazarlarına Instagramdan verdiği cevapla dikkatleri üzerine çekti!

Şeyma Subaşı kendisini eleştiren Cüneyt Özdemir gibi gazetecilere cevap verdi!

Acun ılıcalı ile geçtğimiz yıl tek celsede boşanan Şeyma Subaşı bir süre önce çıkardığı 'Sadece Şeyma' adlı kitabı hakkında Cüneyt Özdemir gibi bir çok gazeteci, köşe yazarı ve haber spikerlerine Instagram hesabından cevap verdi. Şeyma Subaşı, 'Sadece Şeyma' adlı kitabı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ve özel hayatı ile sık sık gündeme geliyor. Ancak kitabı ve yaptıklarıyla sık sık kendisini eleştiren video çeken ve paylaşım yapan herkese yönelik sosyal medya hesabından paylaşım yaptı!

''Şeyma Subaşı Diye Ölen Kişiler İçin Cevabım Ne Mi?''

Son zamanlarda sosyal medya hesabında yaptğı paylaşımmlarının yanında geçtiğimiz haftalarda çıkardığı 'Sadece Şeyma' adlı kitabı hakkında yapılan eleştiriler olay olmuştu. Geçtiğimiz hafta gazeteci Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'nın kitabı için yaptığı eleştiriler günlerce konuşulmuştu. Cüneyt Özdemir'in dışında birç ok gazeteci köşe yazarı ve ünlü isimlerin eleştirilerinin hedefi olmuştu. Ancak sosyal medya hesabından paylşaım yapan Şeyma Subaşı kitabı ve hakkında yapılan eleştirilere yönelik cevap verdi. 

şeyma subaşı cüneyt özdemire çektiği video için cevap verdi

Yorumlar