Seks yapmak için günün en iyi saati hangisi sabah 9'a dikkat!

Seks yapmak için günün en iyi saati hangisi? İngiltere'de yapılan araştırmalara göre seks yapmak için günün en iyi saatinin sabah saatleri olduğu belirlendi.

Seks yapmak için günün en iyi saati hangisi sabah 9'a dikkat!

İngiltere'de değişik bir araştırma yapıldı. Seks yapmak için günün en iyi ve ideal saatlerinin kaç aralığında olduğu konusu araştırıldı. Ortaya değişik sonuçlar çıktı. Yapılan araştırmaya göre, seks yapmak için günün en iyi saati sabah saat 7:30 ya da uyandıktan 45 dakika sonra olduğu ortaya çıktı. 

YAPILAN TESTTE KİŞİLERİN ENERJİ SEVİYELERİ ÜZERİNDE DURULDU 

Forza Supplements markasının bin kişi üzerinde yaptığı bir çalışma, insanların sevdikleri aktiviteleri günün hangi saatinde yaptığını ortaya koydu. Bu testte kişilerin enerji seviyeleri üzerlerinde duruldu. Seks saati için endorfin salgılanan zamanın günün sabah saatlerine denk geldiği tespit edildi. 

PAZAR SABAHLARI SAAT DOKUZA DİKKAT! 

Women’s Health’de yer alan habere göre, bu yılın başında iki bin katılımcı arasında yapılan başka bir araştırma da pazar sabahları saat dokuzda insanların daha tutkulu olduğunu belirlemişti. Yapılan araştırmaların çoğunda uzmanlar aynı fikire sahip. Sabah seksi çiftleri birbirine bağlıyor ve seksten alınan zevkin doruk noktalara çıktığı söyleniyor. 

 

 

Yorumlar