Bülent Ersoy'dan bronzluk açıklaması çıplaklar kampında yanıyorum!

Bir otelde sahne alan Bülent Ersoy, bronz teni için "Hiç mayo kullanmadan yanıyorum. Marbella'da çıplaklar kampında rahatım" açıklamasıyla olay oldu.

Bülent Ersoy'dan bronzluk açıklaması çıplaklar kampında yanıyorum!

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, geçen akşam Yalova'da bir otelin açılış gecesinde 1000 kişilik bir konser verdi. Transparan elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Ersoy, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 'Diva' lakaplı ünlü sanatçının bronzluk itirafı ise olay oldu. Çıplaklar kampında hiç mayo kullanmadan güneşlendiğini itiraf eden Bülent Ersoy sosyal medyada gündem konusu oldu.

TRANSPARAN ELBİSESİ İLE BÜYÜLEDİ 

Ünlü sanatçı bir otel açılışı için 1000 kişiye konser verdi. 4 saatte yakın sahnede kalan Ersoy, konser sonu ayakta alkışlandı.Gülşah Saraçoğlu'nun atölyesinin hazırladığı, ten rengi tül üzerine, yarı değerli Swarovski taşlar işlenmiş transparan tuvaleti ve bronz teni ile Diva, hem sesiyle hem de görüntüsüyle izleyenleri bir kez daha mest etti! 

bülent ersoy bronzluk itirafı çıplaklar kampında yanıyorum!.

"MAYO KULLANMADAN YANIYORUM"

Bülent Ersoy, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kral dairesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ''Diva'' lakaplı ünlü sanatçı gazetecilerin "Çok da güzel yanmışsınız odanıza girince gözümüzü aldınız, yurt dışındaymışsınız" cümlesi üzerine şu açıklamayı yaptı:  "İspanya Marbella'daydım. Türkiye'de tatil yapmıyorum çünkü o şekilde görüntülenmek istemiyorum. Çünkü ben hiç mayo kullanmadan yanıyorum. Marbella'da çıplaklar kampında rahatım!"

 

 

Yorumlar