Burcu Esmersoy Berk Suyabatmaz anlaşmalı olarak boşanıyor video çekmişti ama...

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy 2018 yılında New York'ta evlendiği eşi Berk Suyabatmaz'la anlaşmalı olarak boşanıyor video çekmişti ama gerçek ortaya çıktı!

Burcu Esmersoy Berk Suyabatmaz anlaşmalı olarak boşanıyor video çekmişti ama...

Ünlü sunucu Burcu Esöersoy 2018 yılında New York'ta sade bir nikah törei ile iş dünyasının bilinen ismi iş insanı Bert Suyabatmaz ile evlenmişti. Ancak kısa bir süre önce boşanacakları iddia edilen ünlü çift video çekerek boşanmayacaklarını söylemişlerdi. Son dönemlerde Serdat Ortaç ve Chloe'nin anlaşmalı olarak boşanacaklarına dair dilekçenin ortaya çıkmasından sonra Burcu Esmersoy'un boşanma protokolünü imzaladığı ortaya çıktı. Burcu Esmersoy ve 1 yıl önce evlendiği eşi Berk Suyabatmaz'da boşanacak ünlüler listesine eklendi.

Bir Yıl Önce Evlenmişlerdi!

1 yıl önce New York'ta sade bir törenle ünlü iş insanı Berk Suyabatmaz ile evlenen Burcu Esmersoy boşanıyor. Son dönemlerde boşanacakları iddia edilen Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz anlaşmalı olarak boşanacakları ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün boşanma protokolünü imzalayan Burcu Esmersoy geçtiğimiz gün bir AVM'de görüntülendi. Gazetecilerin, ''Eşinizden boşanacağı söyleniyor ilişkiniz neden bitti'' sorusuna Esmersoy, ''Cevap vermek istemiyorum'' açıklamasında bulundu.

''En Hayırlısı''

2. sayfa Müge ve Gülşen'in sunduğu programda Burcu Esmersoy'un yakın çevresine, ''Sevgimiz bitmedi ama birbirimizi yıpratmamak için ayrılmamız en hayırlısı'' dediği öğrenildi.

 

 

 

Yorumlar