Serdar Ortaç 5 yıl evli kaldığı eşi Chloe Loughnan boşanıyor dilekçe çıktı!

Serdar Ortaç Chloe Loughnan resmen boşanıyor dilekçeleri ortaya çıktı Ortaç yalanlamadı!

Serdar Ortaç 5 yıl evli kaldığı eşi Chloe Loughnan boşanıyor dilekçe çıktı!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan 5 yıllık evliliklerini bitiriyor! Uzun süredir boşanacakları iddia edilen çiftten kötü haber geldi! Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'ın 27 Eylül'de boşanma davası gerçekleşeceği ortaya çıktı. Boşanma işlemlerini başlatan çift 'Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı' gerekçesi ile anlaşmalı olarak boşanma kararı aldı. 2014 yılında Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan evlenen çift 5 yıl evli kaldıktan sonra boşanma kararı aldı.

Bir süredir Serdar Ortaç'ın ve eşi Chloe Loughnan ile boşanacakları magazin gündeminde çok konuluşmuştu. Ancak her defasında Serdar Ortaç ve Chloe boşanma iddialarını reddetmişti. 

5 Yıllık Evlilik Bitiyor!

Geçtiğimiz gün 2. Sayfa programında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt Serdar Ortaç ve Chloe'nin boşanacağnı iddia etmişti. Aynı zamanda programa canlı bağlanan Serdar Ortaç boşanma iddiaları hakkında herhangi bir şey söylememişti. 2014 yılında Chloe Loughnan ile nikah masasına oturmuştu. Ancak Serdar Ortaç boşanmak için verdiği dilekçe ortaya çıktı!

'Evlilik Birliğinin Temelinden Sarsıldığı' Gereçkesiyle Boşanıyor!

'Evlilik birliğinin temelden sarsıldığı' gerekçesi ile anlaşmalı olarak boşanan çiftin ilk duruşması 27 Eylül'de gerçekleşecek. Davanın içeriği hakkında yayın yasağı çıkarttı.

Kürtaj Yaptırdığı İddia Edilmişti!

TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım adlı magazin programında Eylem İpek Şafak'ın aylar önce söylediği bir iddiaya göre Chloe'nin gizlice kürtaj yaptırdığını ve Serdar Ortaç'ın durumu öğrenmesinin ardından Chloe'den bir an önce boşanmak istediği hatta ses kayıtlarının olduğunu söylemişti. Ortaya atılan iddiaların üzerine avm çıkışı görüntülenen Chloe ''O haberler hakkında hiç konuşmuyorum. Çok kızgınım. Bebek sorularına da artık cevap vermeme kararı aldım. Hiç konuşmayacağım." demişti.

Yorumlar