Çağatay Ulusoy son hali aldığı kilolarla tanınmaz halde!

'Hakan; Muhafız' dizisinin yeni sezon çekimleriyle yoğun tempoda olan Çağatay Ulusoy'un son halini gören gözlerine inanamıyor! Şişman ve sakallı!

Çağatay Ulusoy son hali aldığı kilolarla tanınmaz halde!

Geçtiğimiz yıl Netflix'in ilk Türk dizisi olan 'Hakan; Muhafız' adlı dizi ile adından uluslararası söz ettiren Çağatay Ulusoy, son zamanlarda dizinin yeni sezon çekimleri ile bir hayli yoğun tempo çalışıyor. Ancak Ulusoy'un son halini gören artık gözlerine inanamıyor. Aldığı kilolar ve saç sakallarının birbirine girmesiyle tanınmaz hale gelen Çağatay Ulusoy geçtiğimiz günlerde Armutlu'da görüntülendi.

ŞİŞMAN VE SAÇ SAKAL BİRBİRİNE GİRMİŞ!

İlk olarak yemek yediği bir restoranda garsonun hayranı çıkması ve beraber fotoğraf çektirm isteği ile çektirdiği görüntülerin ortaya çıkması ile patlak veren görüntü daha sonrasında bir hayli kafa karıştırmaya devam etti. Dizinin senaryo gereği olacak ki Çağatay Ulusoy tanınmakta artık güçlük çekiyor. Saç ve sakallarının uzamasının ardından fazla aldığı kilolar dizinin gidişatında sürprizler yaşanacağının ipucunu veriyor. 

çağatay ulusoy son hali aldığı kilolarla tanınmaz halde

'YAKINDA LOS ANGELAS'A GİDECEĞİM'

Uzayan saç ve sakalı, aldığı kilolar ile dikkat çekti. Çağatay Ulusoy ''Yakında Los Angeles'a gideceğim, iş için görüşmeler var. Sürprizi açıklamayayım'' dedi. Bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Duygu Sarışın ile ilgili sorulara cevap vermedi.

Yorumlar