Yağmur Aşık fuhuştan sabıkası var iddialarına cevap verdi!

Eğlence mekanında bir adamla samimi şekilde eğlenirken görüntülenen Yağmur Aşık, eşi Emre Aşık'ın, "Eşim fuhuştan sabıkalı." sözlerine cevap verdi.

Yağmur Aşık fuhuştan sabıkası var iddialarına cevap verdi!

Geçtiğimiz günlerde eğlence mekanında bir erkekle samimi bir şekilde görüntülenen Yağmur Aşık davalı olduğu eşi Emre Aşık'ın ''fuhuştan sabıkalı'' sözlerine cevap verdi. Yağmur Aşık'ın avukatı Levent Karakoç, açıklama yaparak, "İddialar gerçek dışıdır. Müvekkilimiz 1,3 ve 6 yaşındaki 3 evladının yanındadır. Kendisine dolandırıcılık, görevi kötüye kullanma, resmi belgede sahtecilik, para aklama gibi iftiralar atılmıştır. Hiçbir sabıka kaydı yoktur. Geçmişi tertemizdir.İddia edilen bu lekeler çocuklarının hayatlarına atılmıştır. 6 yaşındaki çocuk iki yıl sonra okulunda bu haberleri arkadaşlarından duyacaktır" şeklinde açıklamalarda bulundu. 

''İDDİALAR GERÇEK DIŞIDIR''

Yağmur Aşık'ın avukatı Levent Karakoç, açıklama yaparak, "İddialar gerçek dışıdır. Müvekkilimiz 1,3 ve 6 yaşındaki 3 evladının yanındadır. Kendisine dolandırıcılık, görevi kötüye kullanma, resmi belgede sahtecilik, para aklama gibi iftiralar atılmıştır. Hiçbir sabıka kaydı yoktur. Geçmişi tertemizdir. İddia edilen bu lekeler çocuklarının hayatlarına atılmıştır. 6 yaşındaki çocuk iki yıl sonra okulunda bu haberleri arkadaşlarından duyacaktır." ifadelerini kullandı.

"EŞİM FUHUŞTAN SABIKALI"

2. Sayfa'nın haberine göre, Eski Milli Futbolcu Emre Aşık boşanma davası açtığı, 3 çocuğunun annesi Yağmur Aşık'a şok suçlamalarda bulunarak, "Eşim fuhuştan sabıkalı. 2011'deki Barbie fuhuş operasyonunda şüphelidir. Bu yüzden Duygu olan adını Yağmur olarak değiştirmiş. Dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik, para aklama gibi suçlara karışmıştır." demişti.

Yağmur aşık fuhuştan sabıkası var iddialarına cevap verdi!

Yorumlar