Cansu Taşkın kimdir boyu kilosu kaç mini etekli pozuyla olay oldu!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren sosyetik güzel Cansu Taşkın'ın deri mini etekli fotoğrafı sosyal medyada olay oldu!

Cansu Taşkın kimdir boyu kilosu kaç mini etekli pozuyla olay oldu!

Real Madrid'in yıldız ismi Cristiano Ronaldo'nun kendisine mesaj attığını iddia ederek gündeme gelen Cansu Taşkın cesur fotoğraflarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla takipçilerini adeta büyüleyen Cansu, bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Instagram'da en son paylaştığı deri mini etekli paylaşımıyla takipçilerini büyüledi. 

DERİ MİNİ ETEKLİ POZUYLA TAKİPÇİLERİNİ MEST ETTİ 

 Sosyetik güzel Cansu Taşkın, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor.Taşkın'ın Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafı sosyal medyada yine olay oldu. Deri mini etekli paylaşımı ile takipçilerini mest eden Cansu Taşkın'ın bu fotoğrafına kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağdı.Cansu Taşkın'ın bir takipçisi, ''senin gibi model yok'' yorumunda bulunurken bir başka takipçisi ise, ''silahmısın ilahmısın'' yorumunda bulundu. 

İşte o paylaşımı...

Cansu Taşkın deri mini etekli pozuyla mest etti!

CANSU TAŞKIN KİMDİR? 

Cansu Taşkın, 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseden mezun olmuştur. İstanbul Beylikdüzü'nde annesi ve kızkardeşi ile birlikte oturmaktadır. Besteci Metin Özülkü dayısıdır.Vücut ölçüleri 90-58-92 ve boyu 1.84 santimetre kilosu 53 olan Cansu Taşkın, 16 yaşında İzmir Fuarı'nda podyuma çıkarak modellik yapmaya başladı. İlk yarışma deneyimini 17 yaşında dünya modellik yarışmasına katılarak dördüncü seçilerek kazandı. Birçok modacı ile model olarak çalıştı. “Modelliğe İtalya’nın Milano şehrinde devam etmek en büyük hayalim” diyen Cansu Taşkın, Türkiye’de birçok defileye çıkmıştır.Cansu Taşkın, 2011 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında dereceye giremeyince isyan ederek ağladı.

 

 

Yorumlar