Çarpışma'dan Çukura Onur Saylak 'spin off' diziler arası oyuncu değiştirme yapıldı!

Çarpışma dizisinden Çukur dizisine 'Veli' karakteri ile bilinen Onur Saylak Amerika'da 'spin off' adı ile uygulanan diziler arası oyuncu değişikli yapıldı.

Çarpışma'dan Çukura Onur Saylak 'spin off' diziler arası oyuncu değiştirme yapıldı!

Çarpışma dizisinden Çukur dizisine Amerikada 'spin of' adı verilen diziler arası oyuncu değişimi yapıldı. Çarpışma dizisinden bir oyuncu Çukur dizisinde bir sahnede konuk oyuncu olarak katılacak. Çarpışma dizisinde 'Veli' karakteri olarak bilinen Onur Saylak Çukur dizine konuk olacak.

Ekranların fenomen dizisi Çukur ve Çarpışma dizileri yeni bölümü ile izleyenlerine büyük bir sürpriz hazırlıyor! Çarpışma dizisinden katılacak olan Veli karakterinin Çukur'un reytinglerini alt üst etmesini bekleniyor. 

AYNI KARAKTERLE DİZİYE DAHİL OLACAK

Genellikle Amerika'da spin off adıyla uygulanan diziler arası oyuncu değişimine, Çarpışma'nın Veli'si Onur Saylak dahil oldu. Onur Saylak, önümüzdeki bölümlerde Çukur'a dahil olarak Çarpışma dizisinde canlandırdığı Veli karakterine hayat verecek.

DİZİSİNİN REYTİNGLERİNİ YÜKSELTECEK

Dün akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen Çarpışma dizisi, Cumhurbaşkanı Özel programı nedeniyle yayınlanmamıştı. Öte yandan Çarpışma için, yayınlandığı ilk bölümlerle düşük reyting sebebiyle final yapacağı iddiası ortaya atılmıştı. Dizinin yıldız oyuncusu Onur Saylak da, Çukur'a katılarak kendi dizisinin reytinglerde üst sıralara tırmanmasını hedefleyecek.

Yorumlar