Ceylan kızı Melodi ile estetiksiz haliyle son halini paylaştı aradaki farkı gören...

Ceylan kızı melodi ile beraber çekilmiş yıllar önceki halini sosyal medya hesabından paylaştı. estetiksiz haliyle bu sefer olay oldu!

Ceylan kızı Melodi ile estetiksiz haliyle son halini paylaştı aradaki farkı gören...

Şarkıcı Ceylan, kızı Melodi ile yıllar içerisindeki değişimi sosyal medya hesabından paylaştı. Şarkıcı Ceylan ve kızı Melodi'nin son halini gören takipçileri yoğun estetik yaptırdıklarını iddia ederken bir kısmı da zaman dediler. Takipçilerini ikiye bölen Ceylan kızı Melodi ile sık sık bir araya gelip paylaşımda bulunuyor. Şarkıcı Ceylan'ın sonhalini merak edenler için, Ceylan'ın kızı Melodi kimdir? Ceylan'ın estetiksiz halini merak edenler için yaptığımız derlemeyi elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

CEYLAN KIZI MELODİ İLE SON HALİNİ PAYLAŞTI!

Kariyerinin zirve yaptığı dönemlerde erken yaşta anneliğin tadını alan şarkıcı Ceylan henüz çocuk denebilecek yaştayken anne olan ünlülerden biridir. Kızı ile beraber büyümesinin yanında değişimi ile her seferinde şaşırtıyor. Son olarak yıllar arasındaki değişimi gözler önüne sermekle beraber biraz da eskilere götürdü.

Son olarak kızı Melodi ile son halini sosyal medya hesabından paylaşan Ceylan, takipçilerini ikiye böldü! Takipçilerinin bir kısmı teknolojinin ne kadar geliştiğinden ve yoğun estetik görüntüsünden şikayetçi olurken bir kısmı da zamanın getirdiklerini savundu! İşte Ceylan ve kızı Melodi'nin yıllar içindeki değişimini kanıtlayan o fotoğraflar...

şarkıcı ceylan ve kızı melodinin estetiksiz hali

ceylan ve kızı melodinin estetiksiz hali

Yorumlar