Çocuklar duymasın kadrosuna sosyal medya fenomenleri eklendi!

Ekranların sevilen dizisi Çocuklar Duymasın dizisinde kadroya sosyal medya fenomenleri Ufuk Meriç ve Doğa Konakoğlu dahil oldu!

Çocuklar duymasın kadrosuna sosyal medya fenomenleri eklendi!

Ekranların uzun soluklu sevilen dizisi 'Çocuklar Duymasın' oyuncu kadrosuna sosyal medya fenomenleri de dahil oluyor! Dizinin yapımcılığını üstlenen Birol Güven, sosyal medya hesabından fenomen ve aynı zamanda oyuncu olan Doğa Konakoğlu ile Ufuk Meriç'i 'Çocuklar Duymasın' kadrosuna dahil olduğunu duyurdu.

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Çocuklar Duymasın' dizisinin yapımcılığını Birol Güven'in yaptığı diziye Doğa Konakoğlu ve Ufuk Meriç katıldı.

SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ ÇOCUKLAR DUYMASIN'DA!

Başrollerini Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan, Zeyno Günenç Kanert ve Volkan Severcan'ın paylaştıkları dizisinin oyuncu kadrosuna Doğa Konakoğlu ve Ufuk Meriç dahil oldu.

"ARA TRANSFER DÖNEMİNDE KATILDILAR"

Birol Güven, iki ismin 'Çocuklar Duymasın' kadrosuna katıldığını, kişisel Instagram hesabından yaptığı, 'Ara transfer döneminde Çocuklar Duymasın bombayı patlattı! Doğa Konakoğlu ve Ufuk Meriç ile her konuda anlaştığını borsaya bildirdi. Borsa da; "YAKIŞIR" dedi' paylaşımıyla duyurdu.

çocuklar duymasın dizisine sosyal medya fenomenleri dahil oldu

Yorumlar