Çukur'a Yeşilçam'ın usta oyuncusu Menderes Samancılar dahil oldu!

Ekranların fenomen dizisi Çukur'a yeni bölümde Yeşilçam'ın usta oyuncusu Menderes Samancılar dahil oldu! Usta oyuncu duygusal anlar yaşatacak!

Çukur'a Yeşilçam'ın usta oyuncusu Menderes Samancılar dahil oldu!

Ekranların sevilen dizisi Çukur'un oyuncu kadrosuna Yeşilçam'un usta oyuncusu Menderes Samancılar dahil oldu! Usta oyuncu Menderes Samancılar Çukur dizisinin yeni bölümünde izleyiciye duygusal anlar yaşatmaya hazırlanıyor! Usta oyuncu dizidek 'Mahsun' karakterinin babası 'Kadir'i canlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde Amerika'da 'Spin off' adı ile bilinen diziler arası oyuncu değişikliği adı verilen Çarpışma dizisincen 'Veli' karakteri ile Onur Saylak Çukur dizisinde yer almıştı. 

İZLEYİCİYİ BÜYÜK SÜRPRİZ BEKLİYOR!

Ekranların fenomen dizisi Çukur yeni bölümü ile izleyiciye Yeşilçam'ın usta oyuncusu Menderes Samancılar ile heyecan dolu bir bölüm bekliyor. Usta oyuncu dizideki Mahsun karakterinin babası ile duygu yüklü anlar yaşatacak. 

GÖZ YAŞLARI SEL OLUYOR!

Mahsun'un babası 'Kadir'i, Yeşilçam'ın usta oyuncusu Menderes Samancılar canlandıracak. Kadir'in gerçek adı Fikret olan oğlu Mahsun'la yüzleşmesi seyirciye duygu dolu anlar yaşatacak. Kadir'in anlatacağı gerçekler ise Mahsun'da şok etkisi yaratacak.

MENDERES SAMANCILAR KİMDİR?

1 Mayıs 1954'te dünyaya gelen Menderes Samancılar, 1974 yılında bir gazetenin açtığı fotoroman kralı yarışmasında birinci oldu. İki yılda yirminin üzerinde fotoromanda başrol oynadı.

1975 yılında, yönetmenliğini Yılmaz Duru'nun yaptığı İnce Memed Vuruldu filmiyle sinemaya adım attı. 1998 yılına kadar, dördü başrol olmak üzere yaklaşık seksen filmde çeşitli roller oynadı. 1998'de, Fransız yönetmen Claude Lelouche'un çektiği Hasards ou coïncidences (Şans ya da Tesadüf) adlı filmde rol aldı.


Son dönemde pek çok televizyon dizisinde oynadı. 2005 yılında Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde sergilenen Selvi Boylum Al Yazmalım adlı oyunun başrollerini Kerem Alışık ve İpek Tuzcuoğlu ile paylaştı.

Yorumlar