Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Fazıl Say'a konser sonrası hediye!

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Fazıl Say'a konser sonrası Aşık Veysel'in 'Benim Sadık Yarim Kara Topraktır'' plağını hediye etti!

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Fazıl Say'a konser sonrası hediye!

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'ın konserinde sahneye çıkan Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Say'a Aşık Veysel'in 'Benim Sadık Yarim Kara Topraktır' plağını hediye etti! Fazıl Sayın Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı davet etmesi üzerine ünlü piyanistin konserine eşi Emine Erdoğan ile katılarak konser sonrası hediye taktim etti.

FAZIL SAYA PLAK HEDİYE ETTİ!

Ünlü piyanist Fazıl Say'ın daveti sonrası eşi Emine Erdoğan ile birlikte konsere katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sahneye çıkarak Fazıl Say'a Aşık Veysel'in Benim Sadık Yarim Kara Topraktır plağını hediye etti.

CUMHUR BAŞKANI AYAKTA ALKIŞLADI!

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ünlü piyanist Fazıl Say'ı konser sonrası ayakta alkışladı. Konser bittikten sonra sahneye tekrar davet edilen dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say sahneye çıkarak, ''Umarım sanatımı beğenmişsinizdir. Herkese teşekkürler. Sakin bir parça çalarak konseri bitirmek istiyorum. Kızımın doğumunda yaptığım 'Kumru' isimli parça. Ona sevgiler yollayarak çalıyorum" dedi.

"SEVGİLİ FAZIL SAY'A TAKDİM EDİYORUM"

Konser sonunda Erdoğan da sahneye çıktı. Sözlerine 'Sevgili Fazıl' diyerek başlayan Erdoğan "Bizlere bu prömiyeri çok farklı takdim etti. Çanakkale eyvallah İzmir eyvallah şimdi bir de Ankara lazım… Arkadaşlar 'benim yarim kara topraktır'ın plağını bulmuşlar ben de bunu sevgili Fazıl'a takdim ediyorum'' şeklinde konuştu. Fazıl Say ise Erdoğan'a imzalı albümünü hediye etti.

cumhur başkanı recep tayyip erdoğan fazıl sayın konserine gitti

Yorumlar