Sinan Çalışkanoğlu Loris Karius espirisiyle herkesi kahkaya boğdu!

Sinan Çalışkanoğlu, Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius'un kadınlara mesaj atmasına atıfta bulunarak yaptığı espiriyle herkesi kahkaya boğdu!

Sinan Çalışkanoğlu Loris Karius espirisiyle herkesi kahkaya boğdu!

Ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ve eşi Çiğdem Şen, Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa2 programına konuk oldu. Evlilikleri hakkında samimi açıklamalarda bulunan çiftten Sinan Çalışkanoğlu Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius'un kadınlara mesaj atmasını tiye aldı. Ünlü oyuncu Karius'un kendisine de Dm'den yürüdüğünü söyleyerek herkesi kahkahaya boğdu. 

"LORİS BANA DA YÜRÜDÜ"

Sunucuların 'Size DM'den mesajlar geliyor mu?' sorusuna Loris Karius'u tiye alarak cevap verdi. Oyuncu, "Loris Karius attı. Buradan söylüyorum loris bana yürüdü. Bana 'What' diye yazmış. Sana what." diyerek stüdyodaki herkesi kahkahaya boğdu.

SOSYAL MEDYA FENOMENLERİNE DM'DEN YAZMIŞTI

Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius, Türkiye'ye geldikten sonra sosyal medya fenomenleri Merve Taşkın, Melis Ayça Degirmencioğlu ve sunucu Dilay Korkmaz'a Instagram uygulamasının Direkt Mesaj kısmında yazmıştı.

"KENDİMİ KAPATTIĞIM DÖNEMDİ''

Sinan Çalışkanoğlu, eşiyle kısa sürede tanışıp evlendiklerini de şöyle anlattı: "Hayatımda kendimi kapattığım bir dönem. Klarnet kursuna gidiyorum, köpeğimi dolaştırıyorum öyle kendi halimdeyim. Benim sokağımda bankamatik var ve bozulmuş, cadde üzerindeki başka bir bankamatik var oraya gittim. Orada bir dükkan gördüm, kuyumcu dükkanı. 'Burada çocuk gelinler için hiçbir takı ürünü satılmamaktadır' yazıyordu. Çok hoşuma gitti.

"TANIŞTIĞIMIZDA BANA KOKUSUNU SIKTI"

Gittim dükkana doğru gittim. Çekip sosyal medyada paylaşayım diye… Çiğdem'i gördüm, 'ben bu sloganı paylaşmak istiyorum' dedim. 'Tabi' dedi. Öyle tanıştık. Dükkanın içinde çok güzel bir koku vardı. 'Nedir bu koku' dedim. Çekmeceden kendi kokusuymuş onu çıkardı bana sıktı.

"AYNI GÜN TANIŞIP ELİNİ TUTTUM"

Biz birbirimizin telefon numaralarını aldık, sosyal medya falan… Konuşmaya başladık, ama çok iyi anlaşıyoruz. Sonra 'biz neden yemeğe çıkmıyoruz' dedim aynı gün (23 Şubat) buluşmaya karar verdik. Yemek için kıyafet seçimi yaptım bayağı uzun sürdü. Yemeğe giderken takside elini tuttum. Hepsi aynı gün oluyor bunların.

"SEN BENİM ÇOCUKLARIMIN ANNESİ OLACAKSIN"

Kafeye gittik, yemek yedik. Yemeğin ortalarına doğru 'sen benim çocuklarımın annesi olacaksın' dedim. Antakyalı olduğunu öğrendim sana 'Antakya'da düğün yapacağım' dedim. Ve biz 21 Nisan'da evlendik. 12 Temmuz'da da Antakya'da düğünümüzü yaptık. Geriye bir çocuk kaldı.

"3 GÜN İÇİNDE AİLESİYLE TANIŞTIM"

Benim o civarda oturduğumu biliyor ama ben aile ile tanışmaya gidiyorum çiçek çikolata yaptırdım. Bana dedi ki telefonda 'Şu anda sen eğer buraya gelmezsen, ben seni bulamam. Ne acayip dimi' dedi. O kadar hızlı oldu her şey. Çünkü benim evime falan gelmemişti hiç. Kimse de bize 'ne yapıyorsunuz çocuklar' demedi. Eşim de bir kez bile bana 'neden bunu yapıyoruz' demedi. 21'inde tanıştık 22'sinde benim annemle tanıştı, 23'ünde de eşimin ailesiyle tanıştım. İlk defa hayatımda aklımla kalbimle bütün hücrelerimle bir şeyi seçtim. Nasıl oldu bilmiyorum.

''BU BİR KADER HİKAYESİ''

Ben hiçbir şekilde hızlı hareket eden birisi değilim. Biz aslında arkadaşlarımız için kötü örneğiz. Çünkü 2 -3 yıldır birlikte olduğu insanla evlenmemiş hala… Bu bir kader hikayesi… Biz tanıştıktan sonra oradaki bankamatik kalktı, dükkan kapandı ve ben de oturduğum yerden taşınmayı düşünüyordum."

ünlü oyuncudan olay itiraf: loris bana da dm'den yürüdü!

 

Yorumlar