Acun Ilıcalı Melike Taner'le sevgili iddialarına Instagramdan açıkladı 'Tanımıyorum'

Acun Ilıcalı geçtiğimiz gün sevgili oldukları iddia edilen ''Melike Taner'le aşk yaşıyor'' iddialarına Instagram hesabından cevap verdi.

Acun Ilıcalı Melike Taner'le sevgili iddialarına Instagramdan açıkladı 'Tanımıyorum'

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi kim? Acun Ilıcalı Itır Esen'le sevgili mi? Acun Ilıcalı Melike Taner'le sevgili mi? Magazin dünyasında özel hayatı en çok merak edilen ünlülerden biri olarak her seferinde gündeme geliyor. Geçtiğimiz Kasım ayında Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra Itır Esen'le gündeme gelen Ilıcalı geçtiğimiz gün Dominik'ten fotoğraf paylaşan Melike Taner ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ancak çıkan dedikoduların ardından Instagram hesabından Acun Ilıcalı açıklama yaptı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Süpriz bir şekilde gündemi değiştiren Melike Taner bombasıyla yeniden gündeme gelen Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından Melike Taner hakkında bir açıklama yaptı. "Melike Taner isimli kişiyi görmedim, duymadım, tanımıyorum. Bilgilerinize..." ifadelerini kullandı.

"GÖRMEDİM, DUYMADIM"

Ünlü isim Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından "Melike Taner ile aşk yaşıyor" iddialarına son noktayı koydu. Sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan Acun Ilıcalı, 

 

Yorumlar