Onur Ünlü İstanbul'un fethine işgal deyince sosyal medyada olay oldu!

Oyuncu Hazar Ergüçlü ile aşk yaşayan ünlü yönetmen Onur Ünlü, İstanbul'un fethine işgal kelimesini kullanınca sosyal medyada yer yerinden oynadı.

Onur Ünlü İstanbul'un fethine işgal deyince sosyal medyada olay oldu!

Kendisinden 19 yaş küçük sevgilisi ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü ile aşk yaşayan Onur Ünlü'nün sosyal medyada yaptığı paylaşım sonrası yer yerinden oynadı.  Kişisel Instagram hesabından paylaşımda bulunan Ünlü, sosyal medyanın da gündemine oturdu. Onur Ünlü, paylaşımında, İstanbul'un fethi için "işgal" ifadesini kullandı. Ünlü yönetmen bu paylaşımıyla takipçilerini çileden çıkarttı. Ünlü'nün İstanbul'un fethine ''işgal'' demesine tepkiler her geçen gün çığ gibi büyüyor.

''İSTANBUL'UN İŞGALİNİ FETİH SANAN VASATLAR''

Netfilix'te yayınlanan başrolunu Çağatay Ulusoy'un oynadığı Muhafız dizisinin yıldız oyuncusu ünlü yönetmen Onur Ünlü, Instagram hesabından yaptığı İstanbul paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü, İstanbul'un fethine işgal kelimesini kullanarak Instagram hesabından "Kimseye tahammül etmek zorunda değilim Kimse de bana tahammül etmek zorunda değil İstanbul'un 1453'teki işgalini fetih zanneden vasatlar beni takibi bırakırsa çok sevinirim" dedi. Ünlü yönetmenin bu paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. 

 

onur ünlü'den tepki çeken istanbul paylaşımı!.

 

 

Yorumlar