Itır Esen kimdir kaç yaşında Acun Ilıcalı ile olan aşk iddialarına cevap verdi!

Itır Esen Acun Ilıcalı ile olan aşk iddialarına cevap verdi. Esen, bir takipçisinin ''sevgilin var mı? sorusuna "Sevgilim yok" diyerek cevap verdi.

Itır Esen kimdir kaç yaşında Acun Ilıcalı ile olan aşk iddialarına cevap verdi!

Şeyma Subaşı'dan ayrıldıktan sonra adı Itır Esen'le aşk dedikodularına karışan Acun Ilıcalı bugüne kadar hakkında çıkan iddialar hakkında hiçbir açıklamada bulunmamıştı. Geçtiğimiz günlerde 20 yaşındaki manken Itır Esen'le ilişkisinin olup olmadığı sorulduğunda ise net bir dille çıkan haberleri yalanlamıştı. Acun Ilıcalı'dan sonra Itır Esen'den dikkat çeken bir paylaşm geldi. Esen bir takipçisinin "Cevap vermiyorsun gene de soruyorum sevgilin var mı? sorusuna dikkat çeken bir paylaşımda bulunarak cevap verdi. 

''CEVAP VERMİYORSUN GENE DE SORUYORUM SEVGİLİN VAR MI?''

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Levent'te objektiflere yakalanmıştı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Acun, Itır Esen'le haklarında çıkan aşk iddialarını da “Itır’la asla bir ilişkim yok. Kendisi işini çok iyi yapan, başarılı bir arkadaşımız. İleride başka projelerimiz de olabilir. Benimle ilgili böyle haberlerin çıkmasını normal karşılıyorum. İşime konsantre oldum ve üretken bir dönem yaşıyorum.” diyerek yalanlamıştı. Ilıcalı'nın bu yalanlamasının ardından Itır'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Itır Esen, bir takipçisinin "Cevap vermiyorsun gene de soruyorum sevgilin var mı? sorusuna "Sevgilim yok" diyerek cevabını verdi.

ITIR ESEN KİMDİR,KAÇ YAŞINDA? 

1999 doğumlu olan Itır Esen 20 yaşında. Itır Esen, Mıss Turkey 2017'de Türkiye güzeli seçildi. Ancak Itır Esen yarışmada birinci olmasına karşın tacı elinden alındı. Itır Esen'in tacının elinden alınmasının nedeni ise genç mankenin 15 Temmuz Şehitleri hakkında attığı bir tweetti. İstanbul Üniversitesi İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi olan Esen, bugüne kadar  Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde boy gösterdi.  Seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in torunu olan Itır Esen, Yeşilçam'ın sarışın güzellerinden Itır Esen'in de yeğeni.

Itır esen acun ılıcalı ile olan aşk iddlarına cevap verdi!

 

Yorumlar