Erdoğan'a övgüler yağdıran Tuğba Ekinci'den şaşırtan çıkış AK Parti'ye hiç oy vermedim!

Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaşarak övgüler yağdıran Tuğba Ekinci, son paylaşımında "Bu yaşıma kadar AK Parti'ye oy vermedim" diyerek herkesi şaşırtı

Erdoğan'a övgüler yağdıran Tuğba Ekinci'den şaşırtan çıkış AK Parti'ye hiç oy vermedim!

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabında Ekrem İmamoğlu'nun tokat attığı iddia edilen vatandaş ile çekilen videosuna ''Onlarda sana kafayı atar oturursun aşağı'' notunu ekleyip paylaşarak sosyal medyada gündem olan Tuğba Ekinci, yine adından söz ettirecek bir paylaşıma imza attı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik yaptığı övgü dolu paylaşımlarının ardından sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla herkesi şoke etti. Ekinci, Bu zamana kadar AK Parti'ye oy vermediğini söyleyerek herkesi şaşırttı. 

''AK PARTİ'YE BU YAŞIMA KADAR TEK BİR OY VERMEDİM''

Tuğba Ekinci son zamanlarda siyasi paylaşımlarıyla bir türlü gündemden düşmüyor. Ünlü şarkıcı son olarak Instagram hesabından yaptığı, "Bugün beni anlarsanız sevinirim! Beni yandaş sanan herkese sözüm! Beni kimse yönetemez! Ben kendimin bildiğini yaparım! Yönetilmeye açık değilimdir. Açık olanları görüyorsunuz cumhurbaşkanının etrafında iyi günde selam verip kötü günde arkasından vuranlar oldular, AK Parti'ye bu yaşıma kadar tek bir oy vermedim. Fikir ve düşüncelerime sahip değiller.

"CHP BANA TAVŞAN KOLLARI ADAYIYLA BİLE GELEMEZ"

Fakat gelinen noktada ne yazık ki ülkenin politikası Kürt ve Türk siyasetiyle demogoji yapan CHP'ye az yanlış yapıyorsun demem az yanlış az doğru yoktur, doğru doğrudur yanlış yanlıştır Bana CHP artık İstanbul vs başkan adayı çıkartmak değil tavşan kolları adayıyla bile gelemez!

''ÜLKE TECRÜBELİ SİYASİ LİDERLERLE AYAKTA KALIR''

Erdoğan ailesi her zaman en azından net insanlardı her hamlesini beğenmesem de yaptıkları hizmetler tartışmaya açık değil gayet işe yarayan hizmetlerdir. Tanımadığınız insanlara birden güvenmek yerine biraz daha emin olmayı deneyin düşman uyumaz su uyur. Soğanla dolarla ülke kurtulmaz. Ülke güvenli tecrübeli siyasi liderlerle ayakta kalır. Bana güvenilir partilerin koalisyonlarıyla toplanmış oylarla gelin hayırlı bayramlar Turkey ailesi.'' açıklamasıyla yine gündem oldu. 

"CESARETİN VARSA O ELİ TAM KALDIR" DEMİŞTİ 

Ekinci, geçtiğimiz gün CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun bir vatandaşa tokat attığı yönündeki iddialar için "Çok zorluyorsun iyi insan olmaya kendini içinden geldiği gibi ol cesaretin varsa o eli tam kaldır" demişti.

erdoğan'a övgüler yağdıran tuğba ekinciden şaşırtan paylaşım!

 

 

 

 

Yorumlar