Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta ekranlara gelmeyecek

TRT 1'de ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta ekranlara gelmeyecek. Dizinin yeni bölümünün 16 Ocak çarşamba günü yayınlanacağı öğrenildi.

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta ekranlara gelmeyecek

Yılbaşı sonrasında yeniden yapılacak reklam anlaşmaları nedeniyle dizilerin 3 hafta yayınlanmayacağı ve TRT dizilerinin bu kapsamda olmayacağı açıklanmıştı.TRT 1'de ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul dizisinin ise bu hafta ekranlara gelmeyeceği öğrenildi. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü 16 Ocak çarşamba günü yayınlanacak. Dizinin neden bir hafta gecikmeli olarak yayınlanacağı açıklanmadı.

''ERTUĞRUL HERKESİ ŞAŞIRTACAK BİR HAMLE YAPACAK'' 

Diriliş Ertuğrul'da sular durulmuyor. Dragos'un hain planlarını ortaya çıkarmak isteyen Ertuğrul Beyhamlesini yaptı. Beybolat Bey ile birlikte oynadığı oyunla kalede haini bulmak isteyen Ertuğrul herkesi şaşırtacak bir hamle yapacak. TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrtul 131.bölüm fragmanı yine nefes kesti. Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Barış Bağcı, Hande Soral, Didem Balçan, Ali Ersan Duru ve Öykü Çelik'in başrollerde oynadığı dizinin 130. son bölümü, Total ve AB'deki reyting ölçümlerinde yine birinci sırada yer almıştı. 

diriliş ertugrul dizisi sevenlerine kotu haber!

Yorumlar