Pelin Akil son haliyle şaşırttı burnu kanadı İnstagram'dan takipçileriyle paylaştı

İkiz bebek bekleyen ve daha öncesinde domuz gribine yakalanan Pelin Akil hamileliğinde hastalıklarla boğuşuyor! Sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Pelin Akil son haliyle şaşırttı burnu kanadı İnstagram'dan takipçileriyle paylaştı

Daha önce domuz gribine yakalanan ünlü oyuncu Pelin Akil, son haliyle hayranlarını bu sefer üzdü! İkiz bebek bekleyen 5 aylık hamile olan Pelin Akil hastalıktan yana yüzü gülmedi. Hamilelik döneminde domuz gribine yakalanan ünlü oyuncunun bu sefer burnu kanadı!

BURNU KANADI!

İlk olarak sinüzit, daha sonra domuz gribine yakalanan ünlü oyuncunun bu sefer burnu kanadı. 5 aylık ikiz bebek bekleyen Pelin Akil, sosyal medya hesabında ''İnşallah iyi olacağım' diyerek durumunu takipçileriyle paylaştı. Yüzüne buz sürdüğü için yüzü kızaran Akil'in takipçileri üzgün bir şekilde ünlü oyuncuya geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

DAHA ÖNCE DOMUZ GRBİNİE YAKALANMIŞTI

Hamilelik döneminde yaklaşık 3 gün kadar hastanede kalan ünlü oyuncu Pelin Akil'in hamilelik dönemi hastalıktan yana pek gülmedi. Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından domuz gribi olduğunu hastane odasından sevenleriyle paylaşmıştı. 

pelin akilden kötü haber burnu kanadı

Yorumlar