Yusuf Güney internette tanıştığı kadını fazla hesap yüzünden tekme tokat dövdü!

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, sosyal medyada tanıştığı genç bir kadını fazla hesap ödettiği için takside darp ettiği iddia ediliyor!

Yusuf Güney internette tanıştığı kadını fazla hesap yüzünden tekme tokat dövdü!

Kadına şiddetin son dönemlerde daha çok hassasiyet kazandığı şu günlerde bir ünlü isim daha darp iddiası ile magazin gündemine geldi! İddialara göre ünlü şarkıcı Yusuf Güney, sosyal medyada tanıştığı bir kadını takside darp etti. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinde tanışıp bir süre mesajlaştıktan sonra İstinye'de bir parkta buluştu. Gazetemagazin'in haberine göre buluşma sonrası Bebek’te lüks bir kulübe gittikten sonra taksiye binen çift daha sonra takside mekanda hesap ödeme yüzünden tartışmaya başladı.

İddiaya göre takside aralarında gece kulübündeki hesap sebebiyle tartışma çıktı. Yine iddiaya göre Güney, genç kadına küfür ve hakaret içeren sözler sarf etti. Bu arada taksiden inmek isteyen kadına, Güney kolundan tutarak engel olmaya çalıştı.

Bu sırada ikili arasında tekme ve tokatların atıldığı bir arbede meydana geldiği belirtildi. Genç kadın, polis merkezine giderek Güney hakkında şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İstanbul Ailenin Korunması Bürosu tarafından soruşturma devam ederken, Deniz Ç., Güney ile barıştığını ve şikayetinden vazgeçtiğini belirtti.

Kadının şikayetinden vazgeçmesi üzerine Güney hakkında takipsizlik kararı verildi. Kararda; ortada şikayet bulunmadığı gerekçesiyle soruşturmaya devam edilmemesine hükmedildi.

Yorumlar