Ebru Polat Intagram'dan takipçisinden gelen sapıkça mesajı ifşa etti!

36 yaşındaki şarkıcı Ebru Polar Instagram hesabında takipçisinden gelen sapıkça mesajı ifşa etti ''Müsait olduğunuzda...''

Ebru Polat Intagram'dan takipçisinden gelen sapıkça mesajı ifşa etti!

36 yaşındaki şarkıcı Ebru Polat sosyal medya hesabında kendisine atılan sapıkça meesajı ifşa etti. Ebru Polat'a tekne hediye etmek isteyen takipçisinin ahlaksız teklifini sosyal medya hesabından yayınlayarak ateş püskürdü! Ünlü şarkıcı kendisine tekne hediye etmek isteyen takipçisinin mesajlarının bir kısmını ifşa ederek ''Hadlerini bilsinler'' direyerek ateş püskürdü.

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla sık sık adından bahsettiren şarkıcı Ebru Polat geçtiğimiz gün sürat teknesinde çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Fotoğrafı paylaştıktan sonra sosyal medya da DM'den kendisine özel olarak atılan ''Müsait olduğunuzda benim teknemi de kullanabilirsiniz.'' şeklinde atılan bir mesajı sosyal medya hesabından paylaştı.

''Musait Olduğunuzda...''

Ebru Polat'a, bir takipçisinin DM'den ''Müsait olduğunuzda benim teknemi de kullanabilirsiniz. Hatta size tekne hediye edebilirim, tabii ki de isterseniz." şeklinde bir mesaj attı. Mesajların sadece bir kısmını yayınlayan Ebru Polat kendisine gelen mesajları yayınlayarak, ''Bunu özellikle buraya koyuyorum, bir daha bu tarz mesajlar alırsam, isim ile birlikte paylaşacağım ona göre. Bir b.k bilmiyorlar bari hadlerini bilsinler." dedi.

ebru polat kendisine atılan sapık mesajları ifşa etti

 

Yorumlar