Esra Dermancıoğlu'nun 19 yaşındaki kızı Refia Dermancıoğlu'nun son hali şaşırttı!

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun henüz 19 yaşındaki kızı Refia Dermancıoğlu'nun son halini gören şoke oluyor annesine olan benzerliği şaşırttı!

Esra Dermancıoğlu'nun 19 yaşındaki kızı Refia Dermancıoğlu'nun son hali şaşırttı!

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun kızı Refia Dermancıoğlu'nun son halini gören şoke oluyor. 19 yaşındaki Refia Dermancıoğlu'nun oyuncu annesine olan benzerliği ile şaşırttı! Yanyana görüntülenen ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu kızı Refia Dermancıoğlu ile olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncunun gözden uzak büyüttüğü kızı Refia'nın annesine olan benzerliği ise şaşkına çevirdi.

50 yaşındaki oyuncu Esra Dermancıoğlu kızı Refia Dermancıoğlu'nun babasından oyunculuk yapmasına karşı çıktığı için 2010 yılında boşandı. Eski eşinden Refia adında 19 yaşında bir kızları bulunuyor. Fatmagül'ün Suçu Ne?, Muhteşem Yüzyıl, Doksanlar adlı projelerde adını duyurdu.

esra dermancıoğlunun kızı refia dermancıoğlu kimdir nerde okuyorEsra Dermancıoğlu Kaç Yaşında, Nereli?

1968 yılında İstanbul'da dünyaya gelen ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun eğitim hayatı bir hayli ağızları açıkta bırakıyor. Eğitimini Pierre Loti Lisesi'nde tamamlayan ünlü oyuncu eğitimi hayatını Franlkin College İsviçre'de tamamladı. Şahika Tekand'ın eğitim verdiği Stüdyo Oyuncuları'nda oyunculuk eğitimi alarak aynı zamanda Derya Alabora'nın konservatuvarında ses dersleri ve yurt dışında çeşitli eğitimler aldı.

İlk olarak oyunculuk kariyerine bir arkadaşının doğum gününe katıldığı organizasyonda Gülse Birsel'in Avrupa Yakası Adlı 6 sezona damga vuran dizide konuk oyuncu olarak katılması ile başladı.

Yorumlar