Ebru Şancı kimdir estetik yaptıranları kızdıracak sözler söyledi!

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Ebru Şancı, estetik yaptıranları kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Ebru Şancı kimdir estetik yaptıranları kızdıracak sözler söyledi!

Sosyetik güzel Ebru Şancı Kanal D'deki 2. Sayfa adlı programa konuk oldu. Ebru Şansı estetikle ilgili herkesi kızdıracak açıklamalarda bulundu.Ebru Şancı, estetiğe karşı olmadığını fakat işin dozunu kaçıranları köpeğe benzettiğini şu sözlerle söyledi. "Çok estetik yaptıranlar evdeki kedisine, köpeğine benzemeye başlıyor." dedi. Program sunucularının, ''Köpeklerine benziyor derken kimi kastettiniz?'' sorusuna ''Yok isim vermem. Köpek sahibi aşırı estetikli ünlülerden yola çıkın işte." yanıtını verdi. Şancı'nın bu sözleri magazin gündemini karıştıracak gibi duruyor. Ebru Şancı'nın bu sözleri üzerine kendisini tanımayanlar Ebru Şancı kimdir? cevabını merak etmeye başladı. İşte Ebru Şancı hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık. 

 "ANNEANNEM BOTOKS YAPTIRSAM MI?' DİYOR"

Ebru Şancı, estetiğe karşı olmadığını ve yaptıranları yadırgamadığını ifade ederken "75 yaşındaki anneannem bile 'Acaba botoks yaptırsam mı?' diyor. Biz kadınlar yaş alıyoruz ama ruhumuz asla yaşlanmıyor. Tabii ki her şeyin fazlası zarar. Estetikte aşırıya kaçanlar bir müddet sonra evdeki köpeklerine benzemeye başlıyor. O sosyete dergilerine falan bakamıyorum hepsi gergin gergin geziyor" dedi. Şancı, izleyicilerden gelen ''Köpeklerine benziyor derken kimi kastettiniz?'' sorusuna ''Yok isim vermem. Köpek sahibi aşırı estetikli ünlülerden yola çıkın işte." yanıtını verdi.

EBRU ŞANCI KİMDİR? 

Ebru Şancı 31 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İki kardeşi var. Malatyalı bir ailenin kızı. 10 yaşındayken babası ölmüş. Liseyi İstanbul Bahçelievler Lisesinde okumuştur. 2001 yılında başladığı Üniversiteyi Londra Regent College’de okumuştur. 2006’da New York’a taşındı ve New York Üniversitesinin ‘’Oyunculuk ve Drama’’ Bölümünde okuyarak bitirmiştir. 17 yaşındayken Brezilya’daki 2001 Miss Globe güzellik yarışmasında birinci oldu. Daha sonrasında Türkiye'ye gelip burada mankenliğe başladı. 2001 yılında Londra’ya taşındı. 2006’da New York’a taşındı. 2010 yılında ise Türkiye’ye döndü. Londra’dayken 2002’de hayatını değiştiren adamla yani Libya lideri Muammer Kaddafi’nin oğlu Seyfülislam Kaddafi’yle tanıştı ve üç yıl aşk yaşadı. Onun sayesinde Londra Regent College’de okudu. Ebru Şancı daha sonra Galatasaray'ın başarılı kalecisi Fernando Muslera'yla aşk yaşamaya başladı. Daha sonra Ebru Şancı'nın adı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'yla anıldı. Son çıkan haberlerde ise Ebru Şancı'nın adı Alparslan Türkeş'in milletvekili oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş ile anıldı. Ebru Şancı, daha önce Önder Açıkbaş ve Cihan Haspolatlı'yla da aşk yaşamıştı. Fashıon One’da program yaptı. İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurdu. Halen şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Ebru Şancı, İngilizce, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

ebru sancıdan estetık acıklaması

 

 

 

Yorumlar