Eda Ece sevgilisi Buğrahan Tuncer ile ele ele görüntülendi!

Yasak Elma dizisinde 'Yıldız' karakterini canlandıran güzel oyuncu Eda Ece bir süredir sevgili oldukları iddia edilen Buğrahan Tuncer ile görüntülendi!

Eda Ece sevgilisi Buğrahan Tuncer ile ele ele görüntülendi!

Yasak Elma dizsinin güzel oyuncusu Eda Ece son zamanlarda Anadolu Efes oyuncusu Buğrahan Tuncer ile adı aşk dedikodularına karışmıştı. Ancak bir süredir sevgili oldukları iddia edilen güzel oyuncu Eda Ece ve Buğrahan Tuncer geçtiğimiz akşam el ele görüntülendiler. Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma dizisinda 'Yıldız' karakterini canlandıran Eda Ece sevgilisi Buğrahan Tuncer ile ilk kez el ele görüntülendi! Eda Ece'nin sevgilisi Buğrahan Tuncer kimdir? Eda Ece'nin sevgilisi Buğrahan Tuncer kaç yaşında? İşte güzel oyuncu Eda Ece ve sevgilisi Buğraha Tuncer hakkında merak edilenler elmaelma.com'da!

BAŞBAŞA TATİLE ÇIKTILAR!

Alaçatı'ya baş başa tatile çıkan Eda Ece ve basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ilek kez el ele görüntülendi! Geçtiğimiz akşam el ele Alaçatı'da bir mekan çıkışı görüntülenen çift mekan çıkışı objektiflere takıldı. Flaşların patlaşamasıyla bir birinden uzaklaşmaya çalışan Eda Ece ve Buğrahan Tuncer ilişkileri hakkında sorulan soruları yanıtsız bırakarak farklı yönlere giderek gözden kayboldu.

eda ece sevgilisi buğrahan tuncer ile görüntülendi

BUĞRAHAN TUNCER KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

23 Mart 1993 doğumlu olan Buğrahan Tuncer Anadolu Efes Basketbol oyuncusu. Bir süredir oyuncu Eda Ece aşk yaşadığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz gün Alaçatı'ya baş başa tatile giden çift ilişkileri hakkında merak edilen soruları yanıtsız bırakarak farklı yönlere ayrıldı.

Yorumlar