Eda Taşpınar bikinili fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, sosyal medya hesabından paylaştığı bikinili fotoğrafı ile yine adından söz ettirmeyi başardı.

Eda Taşpınar bikinili fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, güzelliğiyle ve fiziğiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Taşpınar, yaptığı cesur paylaşımlarla hayranlarını mest etmeye devam ediyor. Son olarak bikinili fotoğrafını hayranlarının beğenisine sunan Taşpınar, paylaştığı son pozuyla takipçilerini adeta büyüledi. Taşpınar'ın bu fotoğrafına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum geldi. 

"CAZİBENİN SIRRI KENDİNİ SEVMEKTİR"

Fiziği ve güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Taşpınar, bikinili fotoğrafının altına, "Cazibenin sırrı kendini sevmektir. Çekici insanlar ne kendilerini ne de başkalarını yargılarlar. Sevginin hareketlerine açıklar. Sevgiyi düşünürler ve her hareketlerinde sevgilerini ifade ediyorlar. Sevginin yalnızca bir duygu olduğunu değil, evrenin kalbindeki nihai gerçeği bilirler." notunu düştü.

BU YAZDA GELENEK BOZMADI, MİKANOS'A GİTTİ

Ayrıca, kendi adını taşıyan güneş yağlarının dünyanın birçok ülkesinde satılmasıyla paraya para demeyen Eda Taşpınar, bu yaz da gelenek bozmadı ve tatil için Yunanistan'ın gözde tatil kenti Mikonos'u seçti.

İşte o paylaşım... 

 

bikinili haliyle öyle bir poz verdi k görenlerin ağzı açık kaldı!.

 
Yorumlar