Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret eden Tuğba Özay'dan övgü dolu sözler ayağına taş değmesin!

Manken ve şarkıcı Tuğba Özay annesiyle Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret edip, övgü dolu sözler söyleyerek yere ğöğe sığdıramadı!

Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret eden Tuğba Özay'dan övgü dolu sözler ayağına taş değmesin!

Şarkıcı Tuğba Özay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret eden ünlüler arasında yerini aldı. Özay annesiyle birlikte İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti. Sosyal medya hesabından bu ziyaret sonrası çektirdiği kareleri paylaşan Özay, Ekrem İmamoğlu'na övgüler yağdırdı. 

''ANNEM OĞLUM DİYEREK KUTLADI KENDİSİNİ''

Ünlü manken Tuğba Özay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti. Sosyal medya hesabından ziyaret sonrası buluşmadan kareler paylaşan Özay, paylaşımının altına, "Değerli hemşehrimiz , İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret ettik ... Şunu içtenlikle ifade edebilirim ki karşımda genç , dinamik , heyecan dolu , gözleri ışıl ışıl parlayan , sevgi yüklü , ötekileştirmeyen , herkesi kucaklayan , her kesimden insanın abisi , kardeşi , oğlu olabilecek , o samimiyeti hissedeceğiniz bir lider var ... Annem devletimize 30 yıl boyu hizmet etmiş binlerce öğrenci yetiştirmiş bir öğretmen .. Annem, oğlum diye sarılarak kutladı kendisini ... Gerçekten de hissediyorsunuz kendisinde bu sıcaklığı ... Sayın başkanımızın yolu açık olsun ... Ayağına taş değmesin .. Görevini en iyi şekilde başarsın ... Genç ve dinamik ekibiyle birlikte İstanbul'u şahlandırsın ... Bizlerin ayrılığa değil birlik ve beraberliğe ihtiyacı var! Bizlerin kültüre , sanata , eğitime , işe , aşa , doğal yaşamın korunmasına ihtiyacı var! Bizlerin herkese eşit mesafede durabilen siyasilere ihtiyacı var! Baskısız , korkusuz , kaygı duymadan konuşabileceği , tartışabileceği , yorumlayabileceği platformlara ihtiyacı var! Bizlerin ılımlı , olumlu , güler yüzlü insanlara ihtiyacı var! Bizlerin Ata'mızın yolunda ilerleyen aydınlık yüzlere ihtiyacı var ! Ve bizlerin az biraz cesarete ihtiyacı var ! Ve umuyoruz ki tüm bunlar başkanımızda var! Tekrar kutlu olsun!'  Not ; Farklı görüşlerde olan arkadaşlarımız da lütfen saygıyı aşmadan yorumlasınlar ya da hiç yorumlamasınlar .. Burası kavga edilecek bir mecra değil" notunu düştü. 

ekrem ımamoglu'nu ziyaret eden Tuğba Özay'dan övgü dolu sözler!.

Yorumlar