Elçin Sangu kimdir Ekrem İmamoğlu paylaşımı sosyal medyaya damga vurdu!

Show TV'de ekrana gelen Çarpışma dizisinin başrol oyuncusu Elçin Sangu, Instagram'dan yaptığı İmamoğlu paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.

Elçin Sangu kimdir Ekrem İmamoğlu paylaşımı sosyal medyaya damga vurdu!

Kiralık Aşk dizisinde Defne rolüyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Elçin Sangu son dizisi Show TV'de ekrana gelen Çarpışma ile de izleyiciler tarafından büyük ilgi toplamıştı. Sangu, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımıyla takipçilerini kırdı geçirdi. Oyuncu Elçin Sangu, Ekrem İmamoğlu'nu dünyaca ünlü Star Wars filminde yer alan Jedi karakterine benzetti. Elçin Sangu'nun bu paylaşımına kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağdı. 

İMAMOĞLUNU JEDİ KARAKTERİNE BENZETTİ 

Twitter hesabından paylaşım yapan Elçin Sangu, Ekrem İmamoğlu paylaşımıyla takipçilerini gülümsetti. Sangu, Ekrem İmamoğlu'nu Star Wars filminde yer alan Jedi karakterine benzetti. Sangu'nun paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

elçin sangu'nun imamoğlu paylaşımı kırdı geçirdi! .

ELÇİN SANGU KİMDİR?

Elçin Sangu (d. 13 Ağustos 1985, İzmir),Türk oyuncu ve manken. Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlayan Sangu,Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başladı.İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanındı. 2012-2013 yılları arasında Aşk Kaç Beden Giyer'de Nehir'i canlandırdı. 2013'ten 2014'e kadar Güney Kore televizyon dizisi I'm Sorry, I Love You'nun Türk uyarlaması olan Bir Aşk Hikâyesi'nde Eda olarak rol aldı. 2014 yılında Güzide'yi Rusya, Türkiye ve Ukrayna'da çekilen tarihi drama dizisi Kurt Seyit ve Şura'da canlandırdı.  2015 yılında aTV dizisi Sevdam Alabora'yı takiben, aynı yıl büyük çıkışını Barış Arduç ile birlikte başrolde yer aldığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini canlandırarak gerçekleştirdi.

Dizi 69 bölüm boyunca yayın hayatına devam etti ve Sangu'nun performansı beğeni topladı. 2017 yılında Sangu'nun Kanal D'de yayınlanacak yeni bir dizide yer alması beklendiği açıklandı.Ayrıca aynı yılın Ağustos ayında Sangu'nun Baruş Ardıç ile Yanımda Kal (önceki adıyla Gitme Sen!) adlı sinema filminde yer alacakları duyuruldu.En çok, Haziran 2015'ten Ocak 2017'deki finaline kadar Star TV'de yayınlanan romantik komedi dizisi Kiralık Aşk'ta Defne rolüyle tanınmaktadır. Performansı sayesinde üç Altın Kelebek Ödülü de dahil olmak üzere 20'den fazla ödüle aday gösterildi. Yer aldığı diğer projeler arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki (2011), Aşk Kaç Beden Giyer (2012-2013), Bir Aşk Hikâyesi (2013-2014), Kurt Seyit ve Şura (2014) ve Sevdam Alabora (2015) bulunmaktadır.Çerkes asıllı doğal kızıl saçlı oyuncu, Elidor saç ürünlerinin yanı sıra Boyner mağaza zincirinin yüzü olmuştur.Elçin Sangu, sosyal medya ve diğer çeşitli istatistiklere dayalı olarak 2016 yılının ikinci en popüler Türk aktrisi seçildi.REKLAM

Yorumlar