İbrahim Çelikkolun eşi Mihre Çelikkol 2 aylık hamile!

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol 2017 yılında Mihre Mutlu ile dünyaevine girmişti. 2. sayfa haberine göre İbrahim Çelikkol'un eşi Mihre hamile!

İbrahim Çelikkolun eşi Mihre Çelikkol 2 aylık hamile!

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol 2017 yılında  Mihre Mutlu ile dünyaevine girmişti. 2.5 yıldır evli olan ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol'un baba olacağını 2. syfa programının haberine göre 2 aylık hamile olduğu iddia edildi. Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol'un Mimar eşi Mihre Çelikkol iddialara göre 2 aylık hamile olduğu iddia edildi. Bu yıl baba olan ünlüler listesine girmeye hazırlanan İBrahim Çelikkol'un gözlerden uzak eşi Mihre Çelikkol kim, kaç yaşında bir dönem Çelikkol ile nişanlandıktan sonra paylaştığı fotoğraflarla Fahriye Evcen'e benzetilmişti! 

İBRAHİM ÇELİKKOL BABA OLUYOR!

2. sayfa programının haberine göre ünlü 2017'de Mihre Mutlu ile dünyaevine giren ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol baba oluyor. İbrahim Çelikkol'un eşi Mihre Mutlu Çelikkol'un 2 aylık hamile olduğu öğrenildi. 

MİHRE MUTLU ÇELİKKOL KİMDİR-KAÇ YAŞINDA?

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol'un gözlerden uzak Mimar eşi Mihre Mutlu Çelikkol 2008-2010 senelerinde Yeditepe Üniversitesi'nde mimarlık bölümünü okurken daha sonra 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesinde Mimarlık bölümünü bitirdi. İş hayatını Han İnşaat bünyesinde part tıme mimar olarak devam ettirdikten sonra Marsan Holding'de çalışmaya başladı. Meslek hayatının ilerleyen dönemlerinde Ali Türker Product'ta kısa bür süre yer aldı. 

ibrahim çelikkolun eşi mihre çelikkol 2 aylık hamile

Yorumlar