Burak Özçivit Fahriye Evcen'in oğlu Karan'a milyon TL'lik sosyal medya teklifi!

Ünleri Türkiye dışına çıkan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin gözleri minik bebekleri Karan'a çevrildi! Sosyal medya hesabı için milyon TL'lik teklif!

Burak Özçivit Fahriye Evcen'in oğlu Karan'a milyon TL'lik sosyal medya teklifi!

Ünlü oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in Arap Dünyasında büyük bir hayran kitlesine sahip olan çiftin yenidoğan bebeklerinin yüzü hiç gösterilmemesine rağmen anne ve babası kadar popüler! Yenidoğan minik Karan'ın adına alınan Instagram hesabına milyon TL'lik teklif geldi! 40'ı çıktıktan sonra yenidoğan bebekleri Karan'ın fotoğraflarını paylaşma kararı alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'e Dubai'de bir sosyal medya şirketinden gelen teklif dudak uçuklattı!

MİNİK KARAN'A MİLYON TL'LİK TEKLİF!

Arap dünyasında da oldukça popüler olan Fahriye ve Burak çiftinden sonra gözler yeni doğan bebekleri Karan'a çevrildi. Henüz doğamadan önce arap dünyasında bir çok reklam teklifleri alan minik Karan doğduktan sonra henüz hiç fotoğrafı olmamasına rağmen milyon TL'lik teklifler yağıyor. Dubai'de bir sosyal medya şirkedi iddiaya göre ünlü çifte oğullarına açtıkları sosyal medya hesabının tüm haklarını kendilerine devretmeleri halinde 300 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 800 bin lira) teklif etti. 

KARAN'IN 140 BİNİ AŞKIN TAKİPÇİSİ VAR

Magazin dünyasının gözde çifti Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti oğulları Karan'ın adına açtıkları sosyal medya hesabı kısa sürede büyük ilgi gördü. Minik Karan'ın sosyal medya hesabında 140 bini aşkın takipçisi bulunuyor. 

fahriye burak çiftinin bebeği karana milyonluk teklif

HİÇ FOTOĞRAFI YOK!

Fahriye Evcen'in yönettiği hesapta henüz minik Karan'ın hiç fotoğrafı olmamasına rağmen dünyanın bir çok yerinden takipçisi bulunuyor. Hesap açıldıktan kısa bir süre sonra 140 bini aştı.

TEKLİFİ DEĞERLENDİRİYORLAR

Henüz bebeklerinin hiç bir fotoğrafını paylaşmayan Fahriye ve Burak çifti teklifi değerlendirme aşamasında oldukları ancak henüz herhangi bir karar vermedikleri biliniyor. Ünlü çift bebeklerinin sosyal medya hesabında nasıl bir yol izleyecekleri merak konusu olmuş durumda!

Yorumlar