Elif Karlı'dan Ece Erken'e sert uyarı bir tane dostun kalmayacak!

Şarkıcı Elif Karlı, arkadaşı Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Ece Erken'i çok sert bir dille uyardı.

Elif Karlı'dan Ece Erken'e sert uyarı bir tane dostun kalmayacak!

Şarkıcı Elif Karlı, arkadaşı Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Ece  Erken'i çok sert bir dille uyardığını açıkladı. Karlı, Erken'e "Kendi dostlarını bu kadar eleştirme ve yerme. İlerleyen zamanlarda programın biterse çevrende bir tane dostun kalmayacak dedim."ifadelerini kullandı. 

''ARTIK YÜZÜNE BİLE BAKMAM''

Geçen günlerde Türk kadınlarını yeren Mehmet Akif Alakurt'un açıklaması hakkında ''Herkesin bir ailesi var, sevdiğim bir oyuncuydu ama artık yüzüne bile bakmam. Türk kadınları çok değerlidir. Böyle bir açıklama yapamaz'' diyen Elif Karlı, Mehmet Akif Alakurt'un öncelikle kendi ailesi ile ilgilenmesi ve böyle bir düşünceye sahip insanların Türk kadınlarından uzak durması konusunda da uyarıda bulundu.

''BİR TANE DOSTUN KALMAYACAK''

Yakın dostları Demet Akalın ve Alişan'ın barışması sonrası Ece Erken'in Alişan'a tavır koymasını eleştiren şarkıcı, geçen günlerde Ece Erken'i uyardığını dile getirerek, "Ben Ece'yi geçtiğimiz günlerde mesaj atarak uyardım. Hepimiz çok eskiyiz. Kimseye uyma, hepimizi karşına alıyorsun. Kendi dostlarını bu kadar eleştirme ve yerme. İlerleyen zamanlarda programın biterse çevrende bir tane dostun kalmayacak dedim." ifadelerini kullandı.

elif karlı'dan ece erken'e çok sert uyarı!

Yorumlar