Vücuttaki toksin birikmesi nedir ciddi rahatsızlıklara neden oluyor!

Vücuttaki toksin birikmesi nedir? Vücutta toksin nasıl birikir? Toksine dair tüm bilinmesi gerekenleri sizler için hazırladık.

Vücuttaki toksin birikmesi nedir ciddi rahatsızlıklara neden oluyor!

Çeşitli sebeplerden dolayı bağırsaklardaki zararlı toksinler artmaktadır. Bu toksinler zaman içerisinde bağırsakların hasara uğramasına neden olmaktadır. Bu problemler zaman içerisinde kum ve taş gibi ciddi sorunlarında yaşanmasına neden olmaktadır. Bu yüzden bağırsakları bu toksinlerden arındırmak gerekir. Peki vücuttaki toksin birikmesi nedir? Vücutta toksin nasıl birikir? Vücuttaki toksin dışarıya nasıl atılır? İşte toksine dair tüm bilinmesi gerekenleri sizler için hazırladık.

TOKSİN BİRİKİMİ NASIL OLUR? 

Vücutta toksinler çeşitli nedenlerle birikmektedir. Bunlar; beslenme, düzensiz vücut hareketleri, kozmetik ve bazı ilaçlar ve hava yolu vücutta toksnlere neden olmaktadır. 

MALZEMELER: 

 Yarım çay bardağı elma sirkesi, yarım çay bardağı limon suyu, bir çorba kaşığı zencefil, bir çay kaşığı deniz tuzu, bir su bardağı içme suyu

HAZIRLANIŞI

İçme suyunu deniz tuzu ile beraber 5 dakika kaynatın. Daha sonra akalan malzemeleri ekleyin. Ilık olduktan sonra tüketin. Kahvaltıdan önce boş mide ile içilmesi önerilir.

Yorumlar