Evleneceksen Gel Kaan Güvenilir Solmaz Çiros'la ilgili bilinmeyenleri anlattı!

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran Kaan Güvenilir, Solmaz Çiros'la ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Evleneceksen Gel Kaan Güvenilir Solmaz Çiros'la ilgili bilinmeyenleri anlattı!

Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunuculuk yaptığı evlilik programına katılarak adını duyuran Kaan Güvenilir, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Kaan, yaşadıklarının gerçek olmadığını ve programdaki herkesin birer televizyon figürü olduğunu üstü kapalı bir şekilde de olsa itiraf etti. Güvenilir, "Benim amcam o programda organizatördü ve bana sürekli gel diyordu. O dönem sevgilim olduğu için gitmemiştim sonra ayrılınca gittim ve orada kaldım. Yaptıklarımdan pişman değilim. Benim için o program bir tecrübe oldu. Olumlu ve olumsuz yönleri de oldu tabi'' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

"PROGRAM BENİM İÇİN TECRÜBE OLDU"

Sunucuların 'Evlilik programına nasıl katıldın' sorusu üzerine açıklama yapan Kaan Güvenilir, şunları söyledi: "Benim amcam o programda organizatördü ve bana sürekli gel diyordu. O dönem sevgilim olduğu için gitmemiştim sonra ayrılınca gittim ve orada kaldım. Yaptıklarımdan pişman değilim. Benim için o program bir tecrübe oldu. Olumlu ve olumsuz yönleri de oldu tabi.

"HER ŞEY NUMARAYDI DEMEK İSTEMİYORUM"

Sola Çiros'la yaşadığı aşkla programa damga vuran Kaan, yaşadığı aşk içinde "Benim için geçmiş geçmiştir. Her şey numaraydı demek istemiyorum ama olması gerekenler oldu. Yaşanması gerekenler oldu. Herkes kendi istediğini yapar ve yaşar." dedi.

Yıllar sonra öyle bir itirafta bulundu ki!

 

Yorumlar