Evrim Akın kimdir Aşkım Kapışmak'la sevgili mi ilk fotoğraf paylaşımı!

Aşkım Kapışmak ile Evrim Akın sevgili mi? Ünlü oyuncu Evrim Akın ile yazar Aşkım Kapışmak aşk yaşıyor. İşte ikiliden ilk fotoğraf paylaşımı ve merak edilenler!

Evrim Akın kimdir Aşkım Kapışmak'la sevgili mi ilk fotoğraf paylaşımı!

Yılın aşk bombası! Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı bir döneme damgasını vuran dizilerden olan Avrupa Yakası dizisinde Selin karakterine can veren Evrim Akın ile ilişki uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak'ın aşkı sosyal medyaya bomba gibi düştü. Çift sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşım ile birbirlerine olan aşklarını ilan ettiler. Dünden beri en çok araştırılan konulardan olan Aşkım Kapışmak ve Evrim Akın sevgili mi? Evrim Akın kimdir? Kaç yaşında? gibi merak edilen soruların detaylı yanıtlarını sizler için hazırladık. İşte yılın aşk bombasından Aşkım Kapışmak ve Evrim Akın'ın ilk fotoğraf paylaşımı ve merak edilenler! 

AŞKIM KAPIŞMAK GÖNÜLÜNÜ EVRİM AKIN'A KAPTIRDI

İlk olarak Avrupa Yakası dizisi ile karşımıza çıkan ünlü oyuncu Evrim Akın, çeşitli televizyon programlarıyla ekranlarda yer almaya devam ediyor. Dün sosyal medya hesabından paylaştıkları bir fotoğrafla aşklarını ilan eden ikili magazin gündemine bomba gibi düştü. Kadın ve erkek ilişkileri üzerine çalışmalar yapan yazar Aşkım Kapışmak, ünlü oyuncu Evrim Akın'a gönlünü kaptırdı. Aşkım Kapışmak ile ünlü oyuncu Evrim Akın’ın ilk fotoğrafını magazin gazetecisi Bilal Özcan paylaştı. Demet Akalın'da Özcan'ın Instagram fotoğrafını beğendi ve ardından yorum yaptı. Akalın, Aşkım Kapışmak ve Evrim Akın'ın ilk fotoğrafına, “Aaaa çok yakışdrdım ikiside pırlanta” yorumunu yaptı.

''KADININ ZERAFETİ ERKEĞİN NEZAKETİNİ ÇIKARIR''

Ünlü Yazar ve ilişki terapisti Aşkım Kapışmak, Evrim Akın'la olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak şu notunu düştü: Kadının zerafetini erkeğin nezaketi çıkarır” notuyla paylaştı. Bunun yanı sıra bir de kalp emojisi koyan Aşkım Kapışmak, takipçilerini şoke etti. Fotoğrafa kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum geldi. Kapışmak'ın takipçileri, “Birbirinize çok yakışıyorsunuz” “Şok olduk” gibi yorumlarda bulundu. 

aşkım kapışmak ile evrim akın sevgili mi? İşte ilk fotoğraf paylaşımı!

EVRİM AKIN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? 

12 Haziran 1979’da Ankara’da dünyaya geldi.Boyu 1.60 olan Ünlü ismin Anne ve babası memurdur.Babası Mustafa, Annesi Elif’dir.Bir tane erkek kardeşi vardır onunda adı Selçuktur.Ankara doğumlu fakat aslen ise İzmir’lidir.Babasının tayin sebebi ile lise öğrenimine İzmir’de başlamış ardındanda İzmir Konak Belediye Tiyatrosun’da kursiyer olarak bulunmuştur.Lise bitimi sonrası konservatuar okumak için 1996 tarihinde İstanbul’a akrabasının yanına gidiş yaptı.Burada Müjdat Gezen Sanat Okulu’na yazıldı ve okumaya başladı.Konservatuar okuduğu sıralarda babasını kaybetti bu nedenle eğitime bir süre ara verdi. 2 sene kadar İbrahim Tatlıses ile beraber çalışmış ve özel asistan olarak bulunmuştur.İbo Show programında bir süre kadar ekranlara çıkmasının ardından 1997 tarihinde ilk dizisi Eltiler ile izleyicileri ile buluştu.2004 senesinde ise Avrupa Yakası dizisinde Selin Yerebakan karakterini oynadı.Özellikle dizideki ilginç kelimeleri ve tiplemeleri ile göz doldurdu.

Yorumlar