Tuana Türkay sevgilisi Alper Potuk uçağa alınmayınca THY'na ateş püskürdü!

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile birlikte İstanbul'dan Dalaman'a gidecek olan Tuvana Türkay, sevgilisi uçağa alınmayınca THY'ye ateş püskürdü.

Tuana Türkay sevgilisi Alper Potuk uçağa alınmayınca THY'na ateş püskürdü!

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile birlikte İstanbul'dan Dalaman'a gidecek olan Tuvana Türkay, geciken sevgilisi henüz uçak havalanmamışken uçağa alınmadığı için sosyal medya hesabından THY'ını eleştirdi. Sosyal medya hesabından ateş püsküren Türkay, "Rezilsin THY'' diyerek rahatsızlığını dile getirdi. 

''REZİLSİN''

İlişkilerine bir dargın bir barışık devam eden Tuana Türkay ve Fenerbahçeli oyuncu Alper Potuk önceki gece THY ile İstanbul'dan Dalaman'a gideceklerdi. Havalimanına erken gelen Türkay, sevgilisi henüz gelmeden yalnız uçağa bindi. Sevgilisi Alper Potuk gecikince uçaktan inmek zorunda kaldı. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak rahatsızlığını dile getiren Türkay, açtı ağzını yumdu gözünü! Türkay, Rezilsin THY. Uçak hala körükten ayrılmamışken kapıdaki yolcuyu almamak, yakını burada beklerken. Ben uçaktan ayrılıyorum ama siz yolcuyu almıyorsunuz" yazdı.

''UÇAKTAN İN, RÖTARA GİRSİN''

Tuvana Türkay bu paylaşımıyla mağdur olduğunu iddia ederken THY'den şu  açıklama geldi: "00.45 seferine 00.41'de gelen Alper Potuk, Tuvana Türkay'ı arayarak 'Beni uçağa almıyorlar. Uçaktan in, rötara girsin' demiştir. Bunun üzerine uçaktan inen Tuvana Hanım söz konusu sosyal medya paylaşımını yapmıştır. Ayrıca kendisi uçağa binerken, görevliye Alper Bey yetişemezse tek başına uçacağının bilgisini vermiştir."  

Bilgi: THY kurallarına göre; iç hat uçuşlarında check in işlemleri uçuştan 45 dakika önce tamamlanmış olmak zorunda.

 

 

 

 

Yorumlar