Faruk Çolakoğlu kimdir Özge Ulusoy ile görüntülendi baş başa yemek yediler!

Ünlü manken Özge Ulusoy son olarak yabancı sevgilisinden ayrılarak aşkı yeniden Türkiye'de buldu! Yeni sevgilisi Faruk Çolakoğlu ile görüntülendi!

Faruk Çolakoğlu kimdir Özge Ulusoy ile görüntülendi baş başa yemek yediler!

Aşkı yeniden Türkiye'de bulan Özge Ulusoy, yeni sevgilisi Faruk Çolakoğlu ile görüntülendi. Geçtiğimiz gün yeni sevgilisi Faruk Çolakoğlu ile yaklaşık olarak 3 saat kadar süren yemeğin ardından korumalar eşiliğinde mekandan çıkarken görüntülendi. Ünlü iş adamı Faruk Çolakoğlu ile yeni bir aşka yelken açan Özge Ulusoy herhangi bir açıklama yapmadı.

BAŞ BAŞA YEMEK YEDİLER

Snob Magazin'de yer alan habere göre; yaklaşık üç saat boyunca Uzak Doğu mutfağının lezzetlerini tadıp, keyifli vakit geçiren ikili mekan çıkışı ilk kez görüntülendi. Faruk Çolakoğlu'nun iki koruması, patronları mekandan ayrılmadan yaklaşık 20 dakika önce restoranın kapısına geldiler.

EL ELE AYRILDILAR

İki koruma etrafı kontrol ettikten sonra patronları Faruk Çolakoğlu'na basının olmadığını ve mekanı rahatça terk edebileceğinin raporunu verdi. Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu mekandan el ele ayrılırken patlayan flaşları görünce şoke oldular.

KORUMALAR ARACI GAZETECİLERİN ÜZERİNE SÜRDÜ

Hızlı adımlarla arabalarına binen ikili aşk sorularını yanıtsız bıraktı. Korumalar kullandıkları aracı gazetecilerin üstüne sürerek patronları Faruk Çolakoğlu'nu apar topar kaçırdılar.

faruk çolakoğlu kimdir özge ulusoy yeni sevgilisi ile görüntülendi

FARUK ÇOLAKOĞLU NE İŞ YAPIYOR?

Özge Ulusoy'un yeni sevgilisi Faruk Çolakoğlu, Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan TEB'in ortaklarından. Çolakoğlu ayrıca demir çelik sanayisine hizmet veriyor. Çolakoğlu Metalurji'nin veliahtı Faruk Mehmet Çolakoğlu'nun, Kuruçeşme'de bir yalısı bulunuyor. 2013 yılında, İşkodralı Tahir Paşa Yalısı ve arsasını 46 milyon liraya Türkiye Ekonomi Bankası'nın (TEB) ortaklarından Çolakoğlu ailesi satın almıştı.

Yorumlar