Organize İşler 2 filmi Netflix'te yayınlanmaya başladı!

2 hafta önce vizyona giren ve 2,5 milyon kişi tarafından izlenen Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi, Netflix'te yayınlanmaya başladı.

Organize İşler 2 filmi Netflix'te yayınlanmaya başladı!

Netflix,  büyük bir sürprize imza attı ve 1 Şubat'ta vizyona giren 'Organize İşler: Sazan Sarmalı' filmini yayınladı. Konu hakkında Netflix, "Netflix'te Türk filmi zamanı! Yılın en çok konuşulan yapımlarından Organize İşler Sazan Sarmalı bugünden itibaren Netflix'te'' şeklinde açıklamada bulunarak filmi izlemeyi dört gözle bekleyenlere müjdeyi verdi. 

2 HAFTADA 2 BUÇUK MİLYON İZLENDİ

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, senaristliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi 1 Şubat'ta vizyona girmişti. Film sinemaseverler tarafından büyük beğeni alırken, 2 hafta gibi bir sürede 2,5 milyon kişi filmi sinemada izledi.

NETFLİX'TE YAYINLANMAYA BAŞLADI

Öte yandan dün akşam saatlerinde büyük bir sürpriz yaşandı. Küresel medya devi Netflix, Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmini yayınladı.

NETFLİX'TEN İLK AÇIKLAMA

Konu hakkında açıklama yapan Netflix, şunları söyledi: "Netflix'te Türk filmi zamanı! Yılın en çok konuşulan yapımlarından Organize İşler Sazan Sarmalı bugünden itibaren Netflix'te. 

ÜÇKAĞITÇI ASIM NOYAN VE ÇETESİNİN MACERALARINA TANIKLIK EDECEK

Türkiye dahil, ABD'den İngiltere'ye, Kanada'dan Danimarka'ya, 190'dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul'un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek.

''KOMEDİDEN DRAMAYA YELPAZE GENİŞ''

Yılmaz Erdoğan imzası taşıyan Organize İşler Sazan Sarmalı'nın kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut ve Erdem Baş gibi isimler yer alıyor. Tabii Netflix'teki yegane Türk filmi Organize İşler Sazan Sarmalı değil. Komediden dramaya yelpaze geniş."

 

 

Yorumlar