Fatma Girik sağlık durumu nasıl hayatta en büyük korkusunu açıkladı!

Yeşilçam'ın efsane ismi Fatma Girik geçtiğimiz günlerde geçirdiği ameliyatla sevenlerini korkutmuştu. Hayattaki en büyük korkusunu itiraf etti!

Fatma Girik sağlık durumu nasıl hayatta en büyük korkusunu açıkladı!

Yeşilçam sinemasının efsane isimlerinden biri olan Fatma Girik hayattaki en büyük korkusunu açıkladı. Geçtiğimiz haftalarda geçirdiği ameliyat ile sevenlerini korkutan Fatma Girik hayattaki en büyük korkusunu ''Bu hayattaki en büyük korkum acı çekerek ölmektir" açıklamasında bulundu. Geçirdiği ameliyat ile sevenlerini korkutan Girik'in son durumu ne? Ne ameliyatı oldu? İşte Yeşilçam'ın yıldız isimlerinden biri olan Fatma Girik çarpıcı açıklamaları ve sağlık durumu...

Türk Sineması'nda önemli bir yeri olan hayat verdiği her rol ile adından bahsettiren Fatma Girik geçtiğimiz haftalarda ameliyat olmuştu. Geçirdiği operasyonla sevenlerini korkutan Girik, Posta'ya verdiği röportajda sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

EN BÜYÜK KORKUSUNU AÇIKLADI

Yeşilçam'ın efsanevi ismi olan Fatma girik hayatına dair merak edilen tüm soruları yanıtladı. Usta oyuncu hayatına dair ilginç açıklamalarda bulunarak ''Hayattaki en büyük korkum acı çekeek ölmektir'' dedi.

İşte Yeşilçam'ın dört yapraklı goncalarından biri olan Fatma Girik'in sevenleriyle paylaştığı röportajının bir kısmı...

Öyle demeyin ne olur... Sizin gibi bir insana cefa yakışır mı hiç? "Ben de etten kemikten, sıradan bir insanım. Hastalık herkesin başına gelir. Bu hayattaki en büyük korkum acı çekerek ölmektir. Allah canımı çektirmeden alsın."

AMELİYATTAN ÇIKTIKTAN SONRA NE HİSSETTİNİZ?

Önce ölümün sıcaklığını ve ne kadar yakın olduğunu hissettim. Ardından da ne kadar çok sevildiğimi gördüm. Herkes o kadar üzülmüş ki… Tüm sevdiklerim yanımdaydı. Bundan daha güzel bir şey olamaz.

''BİRGÜN ELBET ÖLÜMÜ TADACAĞIM''

Hiç korkmam. Neticede robot değilim bir canlıyım; bir gün elbet ölümü tadacağım. Memduh'a (Ün) kavuşacağım. Ölüm kötü bir şey değil. Kötü olsa Allah ölümü vermezdi. Biz gideceğiz ki ardımızdan yenileri gelsin. Annem yaşıyor. Çok yaşlı ve bana ihtiyacı var. Sadece onu bırakıp gitmek istemem.

"SOSYAL MEDYA BENİ ÖLDÜRMEYE BAYILIYOR"

Hay Allah! Sosyal medya beni öldürmeye bayılıyor. Keyif mi alıyorlar beni öldürmekten acaba? Öldürüyorlar öldürüyorlar, ölmüyorum. Onlar öldürdükçe ben kıvılcımlarımdan doğuyorum. Sosyal medya garip bir mecra. Hem gerekli hem de zararlı.

Yorumlar