Gökçe Bahadır Mert Fırat hakkında ne açıklama yaptı aşk var mı?

Mert Fırat ve Gökçe Bahadır hakkında sürekli olarak aralarında aşk olduğu iddia edilmiş ve bu haberler Mert Fırat'ın ilişkisini bitirmişti.

Gökçe Bahadır Mert Fırat hakkında ne açıklama yaptı aşk var mı?
-A A+

Ekranların sevilen dizisi 'Ufak Tefek Cinayetler'in başrol oyuncular Gökçe Bahadır ve Mert Fırat hakkında çıkan aşk dedikoduları gündemi kasıp kavurmuştu. Ancak Uzun bir süredir gündeme konu olan aşk dedikodularını Mert Fırat'ın kabul etmemesi bu iddiaları bir türlü önüne geçemiyordu. Met Fırat ve Gökçe Bahadır hakkında çıkan aşk haberleri bir süre sonra kendi gibi meslektaş sevgilisi Hande Doğandemir'i de etkilemeye başlamış ve ufak çaplı kıskançlık krizlerine neden olmuştu. Bir süre sonra ikilinin ilişkisi bitiren haberler sonrasında Mert Fırat'ın İdil Fırat'la görüşmeye başlamasıyla kesilmişti.

Ancak bu süreçte sürekli olaak sessiz kalmayı tercih eden başarılı oyuncu Gökçe Bahadır artık bu haberlerin önünü kesmek adına son bir konuşma yaptı. Dizinin sezon finali yaklaşırken tatil programı hakkında bir süreliğine yurt dışında olacağını söyleyen Bahadır, Mert Fırat ile hakkında çıkan haberler için 'her projedeki başrol oyuncuşarı arasında aşk dedikodusu çıktığını ve bu dedikoduların normal olduğunu' dile getirdi. Böylelikle hakkınd çıkan 'aşk' dedikodusuna son noktayı koymuş oldu.