Gökhan Özoğuz 4 askerin şehit olmasını Ekrem İmamoğlu'na bağlayan gazeteye sitem etti!

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, 4 askerimizin şehit olmasıyla ilgili haberleri İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na bağlayan gazeteye sosyal medya hesabından sitem etti

Gökhan Özoğuz 4 askerin şehit olmasını Ekrem İmamoğlu'na bağlayan gazeteye sitem etti!

Geçtiğimiz günlerde Hakkari Irak sınırında PKK'lı teröristler ile çıkan çatışmada 4 askerimiz şehit düşmüştü.  Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından askerlerin ölümünü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na bağlayan bir gazeteye sitem etti. Ünlü şarkıcı, "Bu ne arkadaş ! Ne alaka? Nereden bağladın İmamoğlu'na? Neden yapıyorsun bunu mesela? Dürüst ol boş karalama yapma.kimse inanmıyor zaten...'' ifadelerini kullanarak yazılan mansete ateş püskürdü. 

"SEVİYE YERLERDE"

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, bir gazetenin 4 askerin şehit olmasının İmamoğlu'na bağlanmasına sert çıktı. Şarkıcı, "Bu ne arkadaş ! Ne alaka? Nereden bağladın İmamoğlu'na? Neden yapıyorsun bunu mesela? Dürüst ol boş karalama yapma.kimse inanmıyor zaten. Onun için kimse artık gazete okumuyor haber dinlemiyor. Şu yazdığına çocuk itibar etmez çocuk! Buralara düştük artık seviye yerlerde." diyerek yazılan manşete sitem etti.

ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz'u çıldırtan İmamoğlu manşeti!

Yorumlar