Gökhan Özoğuz'dan Melih Gökçek'e kravat tepkisi güleriz ağlanacak halimize!

Athena Gökhan, Ekrem İmamoğlu-Binali Yıldırım ortak yayınıyla alakalı kravat yorumu yapan Melih Gökçek'e sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Gökhan Özoğuz'dan Melih Gökçek'e kravat tepkisi güleriz ağlanacak halimize!

Türkiye siyasi tarihini önemli derecede etkileyen Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın ortak yayını Pazar akşamı gerçekleşti. Tüm Türkiye'nin ortak yayına kitlendiği bu gecede yayın başladığı andan itibaren on binlerce tweet atıldı.Yayını takip eden Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek'de ortak yayınla alakalı paylaşımlar yaptı. Gökçek'in, Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ile ilgili attığı kravat tweeti atması ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz'u çileden çıkardı. Özoğuz, sosyal medya hesabından Gökçek'e ateş püskürdü. 

KRAVAT YORUMU YAPTI

Yayını takip eden Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek'de ortak yayınla alakalı paylaşımlar yaptı. Ardı ardına paylaşımlar yapan Gökçek'in Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın kravat tercihiyle ilgili tweeti, dikkat çekti.

gökhan'dan melih gökçek'sert tepki!

"ÜLKEMİZİN İTİBAR KAYBETMESİ ÇOK OLAĞANDIR"

Gökçek'in Yıldırım ve İmamoğlu'nun kravatına yaptığı yorumu gören ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz, "Üzücü olan ne biliyor musunuz? Güleriz ağlanacak halimize misali. Halkımızı hakikaten aptal yerine koyuyor olma arzunuz! Ortada bu mevkiilerde bu seviyeler olduğu sürece Ülkemizin itibar kaybetmesi çok olağandır." paylaşımıyla tepkisini ortaya koydu.

gökhan'dan melih gökçek tepkisi demediğini bırakamdı!.

 

Yorumlar