Hadise derin göğüs dekolteli elbisesiyle Paris Moda haftasına damga vurdu!

Şarkıcı Hadise Paris Moda haftasına özel giydiği derin göğüs dekolteli elbisesiyle tüm dikkatleri üzerinde topladı!

Hadise  derin göğüs dekolteli elbisesiyle Paris Moda haftasına damga vurdu!

Ünlü şarkıcı Hatice kız kardeşi Derya Açıkgöz ile yurtdışına çıkmıştı. Paris Moda haftasına katılan Hadise'nin derin göğüs dekolteli lacivert elbisesiyle tüm dikkatleri üzerinde topladı. Son zamanlarda sosyal medya hesabında derin göğüs ve bacak dekolteli çekildiği fotoğraflarıyla adından sık sık bahsettiren Hadise'den bir dekolte fotoğrafı daha! Geçtiğimiz gün kız kardeşi ile yurt dışına çıkan Hadise derin göğüs dekoltesi ile çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Derin Göğüs Dekoltesi Olay Oldu!

Son zamanlarda Instagram hesabından yaptığı cesur pozlarıyla magazin manşetlerine konu olan Hadise Açıkgöz, moda haftasına özel giydiği lacivert bir elbiseyle verdiği poz dikkatleri üzerine çekti. Paris Moda haftasına kız kardeşi Derya Açıkgöz ile beraber katılan ünlü şarkıcı Hadise derin dekolteli uzun elbisesiyle kendine hayran bıraktı!

Cesur Fotoğrafları Olay Oldu!

Son zamanlarda sosyal medya hesabından derin bacak ve göğüs dekoltesiyle gündeme gelen Hadise cesur paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Daha önce paylaştığı bir fotoğrafta hayranları tarafından göğüslerinin ucunun göründüğü iddia edilmişti. İşte Hadise Açıkgöz'ün Paris Moda haftası için tercih ettiği derin göğüs dekolteli fotoğrafı...

hadise derin dekolteli mavi elbisesi

Yorumlar