Evlilikte cinsel ilişki nasıl olmalı seks gündeminizde olsun!

Evlilikte cinsel ilişki nasıl olmalıdır? Yatak odanıza kaybettiğiniz heyecanı geri getirmek için yapabileceğiniz 5 seks önerisini sizler için araştırdık.

Evlilikte cinsel ilişki nasıl olmalı seks gündeminizde olsun!

Uzun süreli ilişkilerde cinsellik bir süre sonra monotonlaşmaya başlıyor. Monotonlaşmaya başlayan cinsel hayatla birlikte ilişkilerde eski heyecanını kaybediyor ve sağlam temelli olmayan evlilikler bitme noktasına kadar gidiyor ne yazık ki! Peki evlilikte cinsel ilişki nasıl olmalıdır? İşte yatak odanıza heyecanı geri getirecek 5 seks önerisi! 

SEKS GÜNDEMİNİZDE OLSUN

Seksi hayatınızın hiç bir döneminde çıkarmayın, sürekli olarak gündeminizde olsun. Eşinizin arkadaşınız olduğunu düşünmeyin. Eşiniz sizin arkadaşınız değildir, çok sevdiğimiz bir başkasından eşimizin farkı, gönül rahatlığıyla eşimizle seks yapmaktır. Aynı zamanda seks yapmak için evlendiğinizi unutmayın. 

 GİZLİ KAPAKLI SEKS

Bu cinsel ilişki şeklinde, "yasak meyve" yemedekine benzer bir heyecan ve telaş vardır. Mesela çocuklar TV'de sevdikleri diziye dalmışken ya da bilgisayarda oyuna dalmaları bu kez bir işe yarayabilir, yatak odanızın kapısını kilitleyip orada ya da ailenizi ziyarete gittiğinizde bekarlık odanızda veya eşinizin iş yerine onu ziyarete gittiğinizde kilitli bir odadaki koltuğun üstünde sevişmek gibi. 

 BARIŞMA SEKSİ

Barışma seksi ilişkilerin güçlenmesinin en önemli sebebidir. Yatak odası aynı zamanda seks odasıdır. Eskilerin bir lafı vardır ya 'gündüz kavga etsen de yatağa asla küs girme' diye işte bu tam bir gerçek. İlişkinizdeki dalgalanmayı yatak odanızdan uzak tutmayı başarısanız çok daha mutlu olursunız.

STRES SEKSİ

Stres seksi de yine evlilikte cinsel ilişkiyi güçlendiren seks türlerinden biridir. Tam anlamıyla fedakarlık üzerine kurulmuş olan evliliklerde taraflardan biri stresli, gergin ise diğeri ilgi, şefkat ile yönelip yakınlık duygusunu hissettirmeye gayret etmeli. Bu davranışın aranızdaki bağı güçlendireceğinden emin olabilirsiniz. 

 

 

Yorumlar