48 yaşındaki şarkıcı Amanda Holden eteğini kaldırıp gazetecilere iç çamaşırını gösterdi!

48 yaşındaki şarkıcı Amanda Holden tenis oynarken eteğini kaldırıp iç çamaşırıyla poz verdi! Cesur pozlarıyla gündeme gelen Holden'ın iç çamaşırı olay oldu!

48 yaşındaki şarkıcı Amanda Holden eteğini kaldırıp gazetecilere iç çamaşırını gösterdi!

Cesur pozları ve genç kızlara taş çıkartan vücudu ile sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarıyla sık sık adından bahsettiren Amanda Holden tenis oynarken eteğini kaldırıp gazetecilere iç çamaşırını gösterdi. 48 yaşındaki Amanda Holden'ın sıradışı cesur pozları magazin dünyasında çok konuşuluyor. 

Amanda Holden, tenisin hayatının bir parçası olduğunu söyleyerek tenis oynarken yaptığı iddialı hareketi ile ağızları açıkta bıraktı. 20'lik kızlara taş çıkartan 48 yaşındaki İngiliz şarkıcı Amanda Holden iç çamaşırını gösterdi.

İç Çamaşırını Gösterdi!

Tenis sahasında tenis oynarken gazetecileri görünce eteğini kaldırıp iç çamaşırını gösterdi. Maçın ortasında yaptığı hareketle şoke eden İngiliz şarkıcı Amanda Holden yeni bir olaya daha imzasını attı!

Holden'ın hayranları İngiliz şarkıcının iç çamaşırını göstermesine şaşırmadıklarını ve artık bu hareketlerine alıştıkları yorumunda bulundu. Geçtiğimiz aylarda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde pantalonunu indirerek kutlayan İngiliz şarkıcı Amanda Holden sıradışı paylaşımlarına her seferinde bir yenisini eklemeye devam ediyor. İşte Amanda Holden'ın eteğini kaldırıp iç çamaşırıyla verdiği o poz...

amanda holden tenis oynarken eteğini kaldırıp iç çamaşırını gösterdi

Yorumlar