Selülitlere iyi gelen doğal yöntemli maskelerin başında kahve geliyor!

Yaz aylarında sahilde selülitleri gizlemek yerine selülitlere iyi gelen doğal kahve maskesi tarifini bir araya getirdik! İşte kahve maskesi ve yapılış aşaması!

Selülitlere iyi gelen doğal yöntemli maskelerin başında kahve geliyor!

Çeşitli nedenlerden oluşan selülit görünümü ile kişilerin çoğunu rahatsız eden bir sorundur. Selülitlerinden sık sık şikayetçi olanların özellikle yaz aylarında plajda salülitleri saklamaya yönelik kıyafetlerin seçimi bir hayli can sıkıcıdır. Elmaelma.com olarak sizi selülit görünümünüzü azaltacak ve kurtulmanıza yardımcı olacak selülitlere iyi gelen kahva maskesi tarifini bir araya getirdik! Evde 2 malzeme ile yapabileceğiniz doğal yöntem kahve maskesini yapılışı ve uygulama yöntemlerini sıraladık! İşte evde selülitlere iyi gelen kahve maskesi tarifi!

Yazın selüliti kafanıza takmadan istediğiniz gibi bikini ve elbise giyebilmek için 2 malzemeli kahve maskesini haftada 3 gün olacak şekilde cildinize düzenli bir şekilde uygulayarak gözle görülür bir sonuç elde edebilirsiniz! İşte selülit sorunlarınızla vedalaşmanıza yardımcı kahve maskesi ve tarifi...

2 Malzemeli Kahve Maskesi Tarifi!

Malzemeler: 1 su bardağı hindistan cevizi yağı ve 1 su bardağı taze çekilmiş kahve yeterli olacaktır.

Yapılış aşaması; Malzemeleri bir kabın içerisine ekleyerek iyice birbirine karışıncaya kadar karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı cildinize masaj yaparak uygulayın. Daha sonra 10 dakika kadar masaj yaptıktan sonra ılık su ile cildinizi durulayın. Haftada 3 gün olacak şekilde cildinize bu maskeyi uygulayarak gözle görülür bir sonuç elde edebilirsiniz.

Yorumlar