Arda Turan Aslıhan Doğan boşanıyor mu kayınperderi resti çekti!

Arda Turan Aslıhan Doğan boşanıyor mu? hakkında 12 yıl hapis cezası istenen Arda Turan'ın kayınpederi doğum yapmak üzere olan kızını koruma altına aldı!

Arda Turan Aslıhan Doğan boşanıyor mu kayınperderi resti çekti!

Arda Turan ünlü popçu Berkay Şahin'e kafa attıktan sonra kariyeri ve tüm hayatı değişiyor! Hakkında 12 yıl hapiz cezası istenen Arda Turan'a bir darbe de eşi Aslıhan Doğan'ın babasından geldi! Doğum yapmak üzere olan Aslıhan Doğan'ı aile evine geri getirince işlerin rengi değişmeye başladı! Arda Turan'ın kayınpederinin doğum yapana kadar kızını kendi evinde gözetim altında tutacağı iddia edildi!

Gece kulübünde şarkıcı Berkay'la yaşadığı kavga sonucu mahkemelik olan Arda Turan, kayınpederini kızdırdı. 8 buçuk aylık hamile olan Aslıhan Doğan'ın olaylardan yıpranması baba Sabri Doğan'ı harekete geçirdi. İddiaya göre Aslıhan Doğan'ı kendi evine götüren baba, damadı Arda'ya 'Kızımdoğurana kadar burada kalacak' resti çekti.

RUHSATSIZ SİLAHLA HASTANEYE GELDİ!

Takvim'in haberine göre; Popçu Berkay'la yaşadığı olaylı geceden sonra Türkiye'nin gündemine oturan Başakşehirli futbolcu Arda Turan'a bir şok da eşi Aslıhan Doğan'ın ailesinden geldi. Geçtiğimiz hafta Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'e tacizde bulunduğu iddiasıyla başlayan kavgada Turan, Berkay'ın burnunu kırmıştı. İkilinin hastaneye taşınan kavgasında Arda'nın elinde silahla görüntüleri bomba etkisi yaratmıştı.

12 BUÇUK YIL HAPİS CEZASI İSTENİYOR

İlk duruşmanın 30 Ocak 2019'da görülmesine karar veren mahkeme; futbolcunun, 'cinsel taciz', 'kasten yaralama', 'Korku, kaygı veya panik oluşturabilecek tarzda silahla ateş etme', 'ruhsatsız silah bulundurma' suçlarından 12,5 yıla kadar hapsini istemişti.

KAYINPEDER SKANDAL SONRASI DEVREYE GİRDİ

Olay gecesi şok yaşayan 8 buçuk aylık hamile Aslıhan Doğan, soluğu hastanede almıştı. Skandal, Doğan Ailesi'ni kızdırdı ve devreye Aslıhan'ın babası Sabri Doğan girdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar