Taner Tolga Tarlacı hapse giriyor Acun Ilıcalı'dan yardım istedi 'deli raporu al bana'

Survivor 2011 yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı 7-19 yıl arası hapis cezası aldığını sosyal medya hesabından duyurarak Acun Ilıcalı'dan 'bana deli raporu al' dedi

Taner Tolga Tarlacı hapse giriyor Acun Ilıcalı'dan yardım istedi 'deli raporu al bana'

Survivor 2011 yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı 7 veya 10 yık arası hapis yatacağını sosyal medya hesabından açıkladı. 2011 Survivor yarışmasında yaptığı çılgınlıklıklarla hafızalara kazınan Taner Tolga Tarlacı Acun Ilıcalı'dan yardım istedi! Taner Tolga Tarlacı, Acun Ilıcalı'dan ''Acun Ilıcalı beni kurtarmalısın deli raporu al bana'' diyerek sosyal medyadan paylaşım yaptı. 1984 doğumlu Taner Tolga Tarlacı kimdir, ne iş yapıyor, Survivor 2011 yılında katıldığı yarışma ile adını hafızalara kazıyan yarışmacı hapse giriyor!

SURVİVOR YARIŞMACISI TANER TOLGA TARLACI HAPSE GİRİYOR!

35 yaşındaki Taner Tolga Tarlacı, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından telefonunun notlarına kaydettiği uzun bir yazıyı paylaşarak hapse gireceğini ve Acun Ilıcalı'dan yardım istediğini belirten bir mesaj paylaştı. Taner Tolga Tarlacı ''Elveda arkadaşlar bu son mesajım'' diyerek başladığı mesajda ''Hakkınızı helal edin teslim oluyorum kaç kaç nereye kadar kaçacan Alanya Mahmutlar'a cezaevine teslim oluyorum, suçsuz yere 7 yıl yatarım var neymiş de kızın dolmuş parasını ödedim diye 3 yıl tekerür vermişler neymiş de bunu 2-3 defa yapmışım diye...'' paylaşarak hapis cezası aldığını açıkladı. Telefon notlarına yazdığı yazıda Acun Ilıcalı'dan yardım çağrısında bulunan Taner Tolga Tarlacı, ''Survivor'da milyonları güldürdük şimdi bizim yerimiz cezaevi olmamalı bu çok saçma Acun Ilıcalı beni kurtarmalısın deli raporu al bana cezaevinden çıkart beni ağzımda torpil patlatan ben ateşe Survivor'da atlayan ben yengeçe dilimi ıssırtan ben böyle bir adama devlet akıllı diyorsa yazıklar olsun. Açıkca belli ki tedavi edilmem gerek hastaneye...'' paylaşımını yaptı.

Yorumlar