Serenay Aktaş kimdir eski sevgilisi ve yakın arkadaşı aşk yaşamaya başlayınca...

Oyunculuktaki başarısıyla adından söz ettiren Serenay Aktaş, eski sevgilisi ile yakın arkadaşı aşk yaşamaya başlayınca bu duruma ilişkin bakın ne dedi?

Serenay Aktaş kimdir eski sevgilisi ve yakın arkadaşı aşk yaşamaya başlayınca...

Survivor'a katıldıktan sonra geniş bir kitle tarafından tanınan Serenay Aktaş spor hayatının yanı sıra oyunculuktaki başarısıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere takılan Aktaş'a eski sevgilisi Kenan Acar'ın en yakın arkadaşı olan Açelya Topaloğlu ile birlikte olması hakkında ne düşündüğünün sorulması üzerine ateş püskürdü. Aktaş, Onları hiçbir zaman kendime layık görmedim. O yüzden herkes yoluna gitsin. Herkes benim hayatımda bir öğretmen, geliyorlar bana bir şeyler öğretip gidiyorlar" yorumunu yaparak sitemde bulundu.

"OKSİJENİMİ ONLAR İÇİN HARCAMAK İSTEMİYORUM"

Serenay Aktaş, muhabirlerin kendisine eski sevgilisini ve yakın arkadaşını hatırlatması üzerine açtı ağzını yumdu gözünü. Aktaş, "Onlar hakkında konuşmaya hiç gerek duymadım. Aldığımız oksijenler çok zor üretiliyor. Bu oksijeni onlara harcamak istemiyorum. Bu konu beni hiç üzmedi. Allah beni ateşlerin içinden aldı. "Çok şükür" dedim. Onları hiçbir zaman kendime layık görmedim. O yüzden herkes yoluna gitsin. Herkes benim hayatımda bir öğretmen, geliyorlar bana bir şeyler öğretip gidiyorlar" yorumunu yaptı. 

"BEN KENDİMLE MUTLUYUM"

Serenay Aktaş, 'Siz aradığınız mutluluğu buldunuz mu?' sorusuna ise, "Ben kendimle çok mutluyum. Kendime ve yapacaklarıma yöneldim. Ben hiçbir zaman mutluluğu bir ilişkide aramadım. Yalnız da olsa mutluyum. Biliyorsunuz, en son ilişkim olmuştu geçen yıl ondan sonra hiç olmadı" şeklinde cevap verdi. 

İşte Serenay Aktaş'ın eski sevgilisi Kenan Acar ve yakın arkadaşı Açelya Topaloğlu

serenaty aktaş eski sevgilisi ve yakın arkadaşı görüntüleri!

SERENAY AKTAŞ KİMDİR? 

1 Ekim 1993 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de doğmuştur. Babası sinema makinisti, annesi ise aşçıdır. Bir abisi vardır. Henüz okuldayken tiyatro ile ilgili çalışmalarda yer aldı. Çocukken deli gibi futbolcu olmayı ve yurt dışına transfer olup ciddi anlamda bir kariyer yapmayı istiyordu. İlk başlarda babası çok karşı çıktı. Sokak aralarında mahalle maçları yapardı. Babası her seferinde onu‘’bir daha oynarsan ayaklarını kırarım” diye azarlayarak eve götürürdü. Daha sonraları profesyonel olarak futbolla ilgilendiğinde ise baktı ki yapacak bir şey yok, elinden tutup ona kulüp buldu.

15 yaşında Zeytinburnuspor‘da kadın futbol takımında lisanslı olarak İki sezon görev alan yetenekli bir futbolcu, daha sonra İki sezon Fatih Vatan Lisesi’nde futbol oynadıktan sonra en son olarak bir sezon 1207 Antalyaspor’da kadın futbol takımında görev yaptı.Bir ajans sahibi Facebook’tan fotoğraflarıı görmüş. Futbol oynaması ve fiziği dikkatini çekmiş. Serenay Aktaş ile iletişime geçti. İlk olarak ‘Kanıt‘ dizisinde oynadı. Bunu ‘Umut Yolcuları’, ‘Türk Malı’, ‘Âlemin Kralı’, ‘Yahşi Cazibe’, ‘Kalbim Seni Seçti’ takip etti. Aynı zamanda reklamlarda da rol aldı.The Actors Studio’dan Al Pacino‘nun oyuncu koçu Tom Brangle‘ın kamera önü oyunculuğu üzerine düzenlediği, üç gün süren work shop’a katıldı.Televizyon ekranlarında oynayan başrollerinde Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Vahide Gördüm ve Mehmet Günsür gibi isimlerin yer aldığı başarılı dizi “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Ayşe Hatun” karakterini canlandırmıştır.

 

Yorumlar