Hümeyra Akbay kimdir Kadın dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu!

Kadın dizisinin başrol oyuncusu Özge Özpirincci dizinin oyuncu kadrosuna usta oyuncu Hümeyra Akbay'ın dahil olduğunu paylaştı.

Hümeyra Akbay  kimdir Kadın dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu!

71 yaşındaki usta oyuncu Hümeyra Akbay ekranların rekortmen dizisi Kadın'ın yeni sezon oyuncu kadrosuna dahil oldu. Kadın dizisinin başrol oyuncusu Özge Özpirincci sosyal medya hesabından usta oyuncunun Kadın dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olduğunu duyurdu. Bir döneme damga vurmuş ekranların femomen dizisi olan Melekler Korusun adlı dizide aynı dizi kadrosunda yer alan Hümeyra Akbay ile aynı dizide rol alan Özge Özpirincci usta oyuncu Akbay ile yeniden dizi projesinde yan yana geliyor.

Yapımcılığını MED YAPIM ile MF YAPIM'ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu ekranların sevilen dizisi Kadın dizisinin oyuncu kadrosuna usta oyuncu Hümeyra Akbay'ı dahil etti.

Daha Önce de Aynı Dizide Rol Almışlardı!

Ekranların sevilen dizisi Kadın'ın yeni sezonu büyük bir heyecan ile beklenirken Özge Özpirincci usta oyuncu Hümeyra Akbay'ı Kadın dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olduğunu, ''Bu haberin benim için anlamını ne ben anlatabilirim ne kimse anlayabilir...Hoş geldin Hümeyra" diyerek büyük bir heyecan ile duyurdu. Yıllar önce Melekler Korusun adlı dizide rol alan Özge Özpirincci ve Hümeyra Akbay birlikte rol almışlardı.

hm

 

Yorumlar