Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül son hali aynı babası!

Mahsun Kırmızıgül'ün gözlerden uzak büyüyen 20 yaşındaki oğlu Mahmut Kırmızıgül geçtiğimiz gün sevgilisi Mina Ceran ile objektiflere poz verdi!

Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül son hali aynı babası!

Oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül'ün magazin dünyasında gözlerden uzakta tutan oğlu Mahmut Kırmızıgül'ün son halini gören adeta şaşırıp kalıyor! 20 yaşındaki Mahmut Kırmızıgül, geçtiğimiz gün sarışın sevgilisi ile katıldığı davette objektiflere boy gösterdi. Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül babasına olan benzerliği ile ağızları açıkta bıraktı. 

MAHSUN KIRMIZIGÜL'ÜN OĞLU BABASINA BENZERLİĞİ İLE ŞAŞIRTTI!

Mahsun Kırmızıgül'ün magazin dünyasından uzakta büyüttüğü oğlu Mahmut Kırmızıgül geçtiğimiz gün katıldığı bir davette sarışın sevgilisi ile boy gösterdi. 20 yaşındaki Mahmut Kırmızıgül'ün son haliyle babasına olan benzerliği dikkat çekti. 

Magazin dünyasından uzakta hayatına devam eden Mahmut Kırmızıgül'ün eğitim hayatında oldukça başarılı olduğu ve çerversindeki arkadaşları tarafından çok sevildiği öğrenildi. Ancak Mahmut Kırmızıgül'ün son haliyle babasına olan olağanüstü benzerliği göreni şaşkına uğrattı! İşte Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül'ün babasına benzerliği ile şaşkına uğratan son hali!

mahsun kırmızıgülün oğlu mahmut kırmızıgül

ÖLEN AMCASININ ADINI ALDI!

Mahsun Kırmızıgül verdiği bir röportajda oğlunun adını ölen abisinin adını verdiğini söylemişti. Mahsun Kırmızıgül'ün talihsiz bir kazadan ölen abisinin adını oğlunda yaşatmak istemiş. Bunun için de abisinin adını oğluna vermiş. Aynı zamanda Mahsun Kırmızıgül oğluna çok düşkün olduğu biliniyor. 

 

 

Yorumlar